Přehled všech soutěží pro rok 2018

Verze pro tisk | Zobrazit aktuální / proběhlé soutěže
Zobrazit pouze soutěže: MH a D | M,Ž,V | TFA

Termín: Čas: SDH / místo konání: Název + detail (po kliknutí) soutěže: Kat: Disc: Prav:
3.3.2018 So 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Ski areál RAZULAZimní TFATFA TFA TFA
14.4.2018 So 10:00 Vsetín - město / Jasenice - tartananový oválPohárová soutěžM,Ž,V Púd
5.5.2018 So 8:00 Halenkov / HřištěObvodové kolo MH, oblast VsetínMH PL Pl
5.5.2018 So 8:00 Valašská Bystřice / HřištěObvodové kolo MH, oblast Valašské Meziříčí MH PL Pl
5.5.2018 So 10:00 Velké Karlovice Tísňavy / Hotel Súkenická rozhledna TFA Súkenická M,Ž TFA TFA
12.5.2018 So 9:00 Hrachovec / Hřiště TJObvodová soutěž - obvod č. 1 M,Ž,V PS SHS
12.5.2018 So 9:00 Loučka / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 3M,Ž,V PS SHS
12.5.2018 So 9:00 Jarcová / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 4 M,Ž,V PS SHS
12.5.2018 So 9:00 Nový Hrozenkov / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 6M,Ž,V PS SHS
19.5.2018 So 8:00 OSH Vsetín / Horní Lideč Okresní kolo PLAMENMH PL Pl
20.5.2018 Ne 8:00 OSH Vsetín / Horní Lideč Okresní kolo DOROSTUD PL Pl
26.5.2018 So 10:00 Jasenice / Hřiště Jasenice Pohárovka - VLM,Ž,V Púd SHS
26.5.2018 So 9:00 Prostřední Bečva / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 5M,Ž,V PS SHS
26.5.2018 So 13:00 Horní Lideč / Horní Lideč Obvodová soutěž - obvod č. 2M,Ž,V PS SHS
27.5.2018 Ne 10:00 Stanovnice / U hasičské zbrojnice TFA - MHMH TFA TFA
2.6.2018 So 8:00 Bystřička / Hřiště Soutěž MH - OLMH PL Pl
3.6.2018 Ne 9:00 Hovězí / Fotbalové hřištěSoutěž MH - OL MH PL Pl
3.6.2018 Ne 14:00 Hovězí / Fotbalové hřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
3.6.2018 Ne 9:00 ZD Velké Karlovice / Stadion Velké KarlovicePohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
8.6.2018 21:00 Leskovec / Hřiště Noční soutěžM,Ž,V Púd SHS
9.6.2018 So 15:00 Police / U hasičské zbrojnice Koňské stříkačkyV --- Vl
9.6.2018 So 21:00 Valašská Senice / Hřiště TJ Valašská Senice Noční soutěž M,Ž,V Púd SHS
10.6.2018 Ne 8:00 Valašská Polanka / HřištěSoutěž MH - OLMH PL Pl
10.6.2018 Ne 13:00 Valašská Polanka / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
16.6.2018 So 8:00 Horní Lideč / Sportoviště Okresní kolo v PSM,Ž PS PS
22.6.2018 21:30 Lešná / Výletiště Lešná Noční pohárovkaM,Ž,V Púd SHS
23.6.2018 So 9:00 Hutisko - Solanec / Hřiště TJO pohár SDH MH PL Pl
23.6.2018 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
24.6.2018 Ne 9:00 Jarcová / Hřiště Soutěž MH - OLMH PL Pl
24.6.2018 Ne 10:00 Jarcová / Hřiště TFATFA TFA TFA
24.6.2018 Ne 13:00 Němetice / Němetice Pohárová soutěžM,Ž Púd
30.6.2018 So 9:30 Stanovnice / Prostranství u zbrojniceTFATFA TFA TFA
30.6.2018 So 17:00 Lhota u Vsetína / Hřiště FC Lhota u VsetínaMemoriál Ondry ZezulyM,Ž,V Púd SHS
30.6.2018 So 13:00 Liptál / Hřiště Pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
30.6.2018 So 10:00 Mikulůvka / HřištěO pohár strosty SDH MikulůvkaM,Ž,V Púd SHS
30.6.2018 So 21:00 Valašské Příkazy / Hřiště Noční soutěž M,Ž,V Púd PS
1.7.2018 Ne 11:00 Seninka / Sportovní areálPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
1.7.2018 Ne 12:30 Študlov / Hřiště ŠtudlovMemoriál Jindřicha PoláchaM,Ž,V Púd SHS
5.7.2018 Čt 12:30 Horní Bečva / HB centrum O sousoší Cyrila a Metoděje M,Ž,V Púd SHS
6.7.2018 17:00 Velké Karlovice Tísňavy / Hasičská zbrojnice Dětská TFAMH TFA TFA
6.7.2018 21:00 Velké Karlovice Tísňavy / Hasičská zbrojnice Noční TFAM,Ž TFA TFA
6.7.2018 9:00 Jablůnka / HřištěO putovní pohár starosty obce JablůnkaM,Ž,V Púd SHS
6.7.2018 21:00 Choryně / Výletiště ChoryněNoční soutěž M,Ž,V Púd
8.7.2018 Ne 13:00 Pozděchov / Sportovní areálPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
8.7.2018 Ne 10:00 Velké Karlovice Tísňavy / Hasičská zbrojnice O valašský širákM,Ž,V Púd SHS
8.7.2018 Ne 14:00 Velké Karlovice Tísňavy / Hasičská zbrojnice Soutěž MHMH PL Pl
13.7.2018 22:00 Němetice / Němetice Noční soutěž - memoriál Václava Kunovského M,Ž Púd
14.7.2018 So 9:00 Veselá / Sportoviště Veselá Soutěž MH - OLMH PL Pl
14.7.2018 So 14:00 Veselá / Sportoviště Veselá Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
14.7.2018 So 21:30 Horní Lideč / SportovištěO putovní pohár starosty obce M,Ž,V Púd SHS
15.7.2018 Ne 9:00 Prlov / HřištěSoutěž MH MH PL Pl
15.7.2018 Ne 14:00 Prlov / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
15.7.2018 Ne 9:00 Kunovice / Sportoviště Soutěž MH - OLMH PL Pl
20.7.2018 21:00 Vidče / HřištěNoční soutěžM,Ž,V Púd SHS
21.7.2018 So 9:00 Růžďka / Fotbalové hřiště Najtvrdší hasič Ruzdeckej kotliny M,Ž TFA TFA
22.7.2018 Ne 13:00 Leskovec / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
28.7.2018 So 13:00 Kateřinice / Areál BřezinyPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
Zodpovídá: Kobéda Miroslav Propozice:
Telefon: 731574967Výsledkové listiny:
28.7.2018 So 13:00 Francova Lhota / Hřiště TJ Sokol Pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
28.7.2018 So 8:00 OSH Vsetín / Valašské Meziříčí - letní stadion Krajské kolo v PS M,Ž PS SHS
28.7.2018 So 13:00 Nový Hrozenkov / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V PS SHS
29.7.2018 Ne 13:00 Lužná / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
3.8.2018 20:00 Bystříčka / Sportoviště U LukášůNoční soutěž M,Ž,V Púd SHS
4.8.2018 So 14:00 Hrachovec / Hřiště Pohárová soutěž - VLM,Ž,V Púd SHS
4.8.2018 So 9:00 Semetín / Hřiště SemetínSoutěž MH - OLMH PL Pl
4.8.2018 So 14:00 Semetín / Hřiště Semetín Poharová soutěž M,Ž,V Púd SHS
5.8.2018 Ne 13:00 Lidečko / Hřiště O putovní pohár Čertových skalM,Ž,V Púd SHS
5.8.2018 Ne 9:00 Růžďka / Fotbalové hřistě O pohár starosty SDH Růžďka MH PL Pl
11.8.2018 So 8:00 Oznice / HřištěOznické "60"MH PL Pl
11.8.2018 So 11:00 Kunovice / Hasičské cvičiště Kunovice O putovní pohár SDH Kunovice M,Ž Púd PS
12.8.2018 Ne 8:00 Dolní Bečva / Sportovní areálO štít Radhoště MH PL Pl
12.8.2018 Ne 11:00 Dolní Bečva / Sportovní areálO štít Radhoště M,Ž,V Púd SHS
12.8.2018 Ne 14:00 Valašská Senice / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
18.8.2018 So 10:00 Halenkov / Park za zbrojnicí TFATFA TFA TFA
18.8.2018 So 14:00 Tylovice / Městský park Rožnov p RadhoštěmO pohár starostyM,Ž,V Púd SHS
18.8.2018 So 8:30 Velká Lhota / Hřiště Velká LhotaO pohár starosty SDHM,Ž,V Púd SHS
18.8.2018 So 8:00 Lešná / Hřiště Lešná Soutěž MH - OLMH PL Pl
18.8.2018 So 13:30 Veselá / Sportovní areál Veselá TFA mladí hasiči MH TFA Vl
19.8.2018 Ne 13:00 Lešná / Hřiště Lešná Pohárová soutěž - VL M,Ž,V Púd SHS
25.8.2018 So 9:00 Vigantice / Hřiště TJO pohár okrsku č. 3 MH PL Pl
25.8.2018 So 10:00 Sklárny Karolínka / Ratkovská grapa 49. ročník soutěže Ratkovská grapa M,Ž,V Púd SHS
25.8.2018 So 8:00 Choryně / Hřiště Pohárová soutěž V Púd SHS
26.8.2018 Ne 9:00 Janová / Hřiště Janovské "60"MH PL Pl
1.9.2018 So 9:00 Hutisko -Solanec / Víceúčelové hřistě Hutisské "60"MH J60 Pl
1.9.2018 So 14:00 Hrachovec / Hřiště TJHasičské stovkyM,Ž PS SHS
1.9.2018 So 9:00 Střítež nad Bečvou / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
2.9.2018 Ne 14:00 Lidečko / Hřiště O putovní pohár V Púd Vl
8.9.2018 So 10:00 Prostřední Bečva / Parkoviště u kostela O pohár starosty obce M,Ž,V Púd SHS
8.9.2018 So 14:00 Prlov / HřištěSoutěž veteránůV Púd Vl
9.9.2018 Ne 14:00 Lužná / HřištěSoutěž veteránůV Púd Vl
16.9.2018 Ne 15:00 Pozděchov / Sportovní areálSoutěž veteránůV Púd Vl
21.9.2018 20:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Noční pohárovkaM,Ž,V Púd SHS
22.9.2018 So 10:00 Jasenka / Hřiště u bývalé školyTFATFA TFA TFA
22.9.2018 So 8:00 SDH Semetín / Hřiště Semetín Závod hasičské všestrannostiMH PL Pl
30.9.2018 Ne 9:00 Velké Karlovice Tísňavy / Hřiště Karlovské šedesátkyMH PL Pl
6.10.2018 So 9:00 Valašská Bystřice / Hřiště TJTFATFA TFA TFA
7.10.2018 Ne 9:00 Velké Karlovice Tísňavy / Hřiště Karlovský braňák MH PL Pl

V databázi bylo nalezeno celkem 96 všech soutěží pro rok 2018