Přehled všech soutěží pro rok 2019

Verze pro tisk | Zobrazit aktuální / proběhlé soutěže
Zobrazit pouze soutěže: MH a D | M,Ž,V | TFA

Termín: Čas: SDH / místo konání: Název + detail (po kliknutí) soutěže: Kat: Disc: Prav:
3.3.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Areál RazulaZimní TFATFA TFA TFA
13.4.2019 So 12:00 Vsetín město / HřištěVelikonoční pohárM,Ž,V PS PS
4.5.2019 So 9:00 Janová / HřištěObvodové kolo MH - obvod VsetínMH PL Pl
4.5.2019 So 9:00 Dolní Bečva / HřištěObvodové kolo MH - obvod Valašské MeziříčíMH PL Pl
11.5.2019 So 9:00 Lešná / Sportoviště Hrachovec Obvodová soutěž - obvod č. 1M,Ž,V PS SHS
11.5.2019 So 9:00 Kunovice / HřištěObvodová soutěž - obvod č. 3M,Ž,V PS SHS
11.5.2019 So 10:00 Janová / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 4 M,Ž,V PS SHS
11.5.2019 So 9:00 Veselá / Sportovní areál Obvodová soutěž - obvod č. 5 M,Ž,V PS SHS
11.5.2019 So 9:00 Velké Karlovice / Hřiště TJObvodová soutěž - obvod č. 6 M,Ž,V PS SHS
18.5.2019 So 8:00 OSH Vsetin / Valašské Meziříčí - Letní stadionOkresní kolo MH PlamenMH PL Pl
19.5.2019 Ne 8:00 OSH Vsetin / Valašské Meziříčí - Letní stadionOkresní kolo MH, dorostD --- SHS
25.5.2019 So 9:00 Stanovnice / Hasičská zbrojniceTFA mladí hasičiMH --- Vl
26.5.2019 Ne 13:00 Lužná / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 2 M,Ž,V PS SHS
1.6.2019 So 9:00 Hrachovec / SportovištěHasičské stovkyM,Ž PS PS
1.6.2019 So 9:00 Bystřička / Hřiště U LukášůSoutěž MH OLMH PL Pl
2.6.2019 Ne 9:00 Hovězí / Hřiště TJSoutěž MH OLMH PL Pl
2.6.2019 Ne 14:00 Hovězí / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
2.6.2019 Ne 10:00 Veké Karlovice Tisňavy / HřištěO putorní pohár obce Velké Karlovice M,Ž,V PS SHS
2.6.2019 Ne 13:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěSoutěž MHMH PL Pl
7.6.2019 21:00 Leskovec / Sportovní areálNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
8.6.2019 So 21:00 Valašská Senice / HřištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
9.6.2019 Ne 9:00 Valašská Polanka / HřištěSoutěž MH OLMH PL Pl
9.6.2019 Ne 14:00 Valašská Polanka / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
15.6.2019 So 8:00 OSH Vsetín / Valašské Meziříčí - Letní stadion Okresní kolo v PSM,Ž,V PS PS
15.6.2019 So 9:00 Huslenky / HřištěTFA mladí hasičiMH TFA Vl
16.6.2019 Ne 13:00 Pozděchov / Sportovní areálPohárová soutěž VHLM,Ž,V Púd PS
21.6.2019 21:00 Lešná / Hřiště Noční pohárovka M,Ž,V Púd SHS
22.6.2019 So 9:00 Hutisko Solanec / Hřiště TJSoutěž MH OLMH PL Pl
22.6.2019 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště mraveništěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
23.6.2019 Ne 9:00 Jarcová / HřištěSoutěž MH OLMH PL Pl
23.6.2019 Ne 10:00 Jarcová / HřištěTFATFA TFA TFA
23.6.2019 Ne 13:00 Němetice / HřištěPohárová soutěž VHLM,Ž,V Púd Vl
29.6.2019 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJSoutěž MH OLMH PL Pl
29.6.2019 So 9:00 Střítež nad Bečvou / Fotbalový areál Soutež MHMH PL Pl
29.6.2019 So 21:00 Střítež nad Bečvou / Fotbalový areálNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
29.6.2019 So 21:30 Valašské Příkazy / HřištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
29.6.2019 So 16:00 Stanovnice / HřištěTFATFA TFA TFA
5.7.2019 12:00 Horní Bečva / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
5.7.2019 9:00 Jablůnka / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
5.7.2019 21:00 Choryně / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
6.7.2019 So 13:00 Kateřinice / Kateřinice areál BřezinyMemoriál Eduarda UličníkaM,Ž,V Púd PS
7.7.2019 Ne 13:00 Študlov / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
7.7.2019 Ne 11:00 Seninka / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
12.7.2019 21:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojniceNoční TFATFA TFA TFA
12.7.2019 22:00 Němetice / HřištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
13.7.2019 So 9:00 Veselá / Sportovní areálSoutěž MH OLMH PL Pl
13.7.2019 So 14:00 Veselá / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
13.7.2019 So 21:00 Horní Lideč / HřištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
14.7.2019 Ne 10:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnicePohárová soutěž - O valašský širákM,Ž,V Púd PS
14.7.2019 Ne 9:00 Kunovice / Cvičiště Kunovice O pohár SDH Kunovice MH PL Pl
14.7.2019 Ne 8:00 Prlov / Sportovní areálSoutež MHMH PL Pl
14.7.2019 Ne 14:00 Prlov / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
19.7.2019 21:30 Vidče / Hasičská zbrojniceNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
21.7.2019 Ne 13:00 Leskovec / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
27.7.2019 So 13:00 Nový Hrozenkov / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
27.7.2019 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJTFAM,Ž TFA TFA
27.7.2019 So 14:00 Zašová / HřištěSoutěž koňských stříkačekV --- Vl
27.7.2019 So 16:00 Střelná / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
27.7.2019 So 13:00 Francova Lhota / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
28.7.2019 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
2.8.2019 21:00 Bystřička / Hřiště U LukášůNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
3.8.2019 So 9:00 Semetín / HřištěSoutěž MH OLMH PL Pl
3.8.2019 So 14:00 Semetín / Fotbalové hřiště Pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
4.8.2019 Ne 13:00 Lidečko / Areál Čertovy skályPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
10.8.2019 So 9:00 Dolní Bečva / Sportovní areálSoutěž MH OLMH PL Pl
11.8.2019 Ne 11:00 Dolní Bečva / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
11.8.2019 Ne 10:00 Mikulůvka / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
11.8.2019 Ne 14:00 Valašská Senice / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
17.8.2019 So 14:00 Tylovice / Rožnov pod Radhoštěm - městský park Pohárová soutěžM,Ž,V PS SHS
17.8.2019 So 9:00 Horní Lideč / HřištěTFATFA TFA TFA
17.8.2019 So 8:00 Velká Lhota / HřištěPohárová soutěž VHLM,Ž,V Púd VHL
17.8.2019 So 9:00 Oznice / HřištěOznické šedesátkyMH J60 Pl
18.8.2019 Ne 10:00 Lešná / HřištěPohárová soutěž VHLM,Ž,V Púd VHL
24.8.2019 So 13:00 Hrachovec / SportovištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
24.8.2019 So 9:00 Prostřední Bečva / Hřiště TJSoutěž MH OLMH PL Pl
24.8.2019 So 10:00 Sklárny Karolínka / KarolínkaRaťkovská grapaM,Ž,V Púd PS
24.8.2019 So 9:00 Choryně / HřištěPohárová soutěžV Púd SHS
25.8.2019 Ne 9:00 Janová / Hřiště Šedesátky MH J60 Pl
Zodpovídá: Machalec RichardPropozice:
Telefon: 603451528Výsledkové listiny:
31.8.2019 So 9:00 Hutisko Solanec / Víceúčelové hřiště ZŠHutisské šedesátkyMH J60 Pl
1.9.2019 Ne 14:00 Lidečko / Areál Čertovy skálySoutěž veteránůV Púd Vl
7.9.2019 So 9:00 Kunovice / Cvičiště KunoviceO putovní pohár SDH M,Ž,V Púd PS
8.9.2019 Ne 14:00 Lužná / Hasičské cvičištěSoutěž veteránůV Púd Vl
8.9.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěDětské 60 MH PL Pl
14.9.2019 So 14:00 Prlov / Sportovní areálSoutěž veteránůV Púd Vl
15.9.2019 Ne 14:00 Pozděchov / Sportovní areálSoutěž veteránůV Púd Vl
15.9.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěBranný závod dětí MH PL Pl
6.10.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěTFA Sukenická TFA TFA TFA

V databázi bylo nalezeno celkem 87 všech soutěží pro rok 2019