Přehled aktuálních soutěží pro rok 2019

Verze pro tisk | Zobrazit již proběhlé / všechny soutěže
Zobrazit pouze soutěže: MH a D | M,Ž,V | TFA

Termín: Čas: SDH / místo konání: Název + detail (po kliknutí) soutěže: Kat: Disc: Prav:
29.6.2019 So 9:00 Bystřička / Hřiště U LukášůSoutěž MH OLMH PL Pl
29.6.2019 So 15:00 Střítež nad Bečvou / Fotbalový areál Soutež MHMH PL Pl
29.6.2019 So 21:00 Střítež nad Bečvou / Fotbalový areálNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
29.6.2019 So 21:30 Valašské Příkazy / HřištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
29.6.2019 So 16:00 Stanovnice / HřištěTFATFA TFA TFA
29.6.2019 So 16:00 Lhota u Vsetína / HřištěMemoriál Ondry ZezulyM,Ž,V Púd
5.7.2019 12:00 Horní Bečva / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
5.7.2019 9:00 Jablůnka / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
5.7.2019 21:00 Choryně / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
6.7.2019 So 13:00 Kateřinice / Kateřinice areál BřezinyMemoriál Eduarda UličníkaM,Ž,V Púd PS
7.7.2019 Ne 13:00 Študlov / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
7.7.2019 Ne 11:00 Seninka / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
12.7.2019 21:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojniceNoční TFATFA TFA TFA
12.7.2019 22:00 Němetice / HřištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
13.7.2019 So 9:00 Veselá / Sportovní areálSoutěž MH OLMH PL Pl
13.7.2019 So 14:00 Veselá / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
13.7.2019 So 21:00 Horní Lideč / HřištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
14.7.2019 Ne 10:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnicePohárová soutěž - O valašský širákM,Ž,V Púd PS
14.7.2019 Ne 9:00 Kunovice / Cvičiště Kunovice O pohár SDH Kunovice MH PL Pl
14.7.2019 Ne 9:00 Prlov / Sportovní areálSoutež MHMH PL Pl
14.7.2019 Ne 14:00 Prlov / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
19.7.2019 21:30 Vidče / Hasičská zbrojniceNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
21.7.2019 Ne 13:00 Leskovec / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
27.7.2019 So 13:00 Nový Hrozenkov / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
27.7.2019 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJTFAM,Ž TFA TFA
27.7.2019 So 14:00 Zašová / HřištěSoutěž koňských stříkačekV --- Vl
27.7.2019 So 16:00 Střelná / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
27.7.2019 So 13:00 Francova Lhota / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
27.7.2019 So 6:30 OSH Zlín / TJ Jiskra Otrokovice Krajské kolo soutěže v PSM,Ž PS SHS
28.7.2019 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
2.8.2019 21:00 Bystřička / Hřiště U LukášůNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
3.8.2019 So 9:00 Semetín / HřištěSoutěž MH OLMH PL Pl
3.8.2019 So 14:00 Semetín / Fotbalové hřiště Pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
4.8.2019 Ne 13:00 Lidečko / Areál Čertovy skályPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
10.8.2019 So 10:00 Mikulůvka / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
11.8.2019 Ne 9:00 Dolní Bečva / Sportovní areálSoutěž MH OLMH PL Pl
11.8.2019 Ne 11:00 Dolní Bečva / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
11.8.2019 Ne 14:00 Valašská Senice / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
17.8.2019 So 14:00 Tylovice / Rožnov pod Radhoštěm - městský park Pohárová soutěžM,Ž,V PS SHS
17.8.2019 So 9:00 Horní Lideč / HřištěTFATFA TFA TFA
17.8.2019 So 8:00 Velká Lhota / HřištěPohárová soutěž VHLM,Ž,V Púd VHL
17.8.2019 So 9:00 Oznice / HřištěOznické šedesátkyMH J60 Pl
17.8.2019 So 15:00 Veselá / Sportovní areálTFA mladí hasičiMH TFA Vl
18.8.2019 Ne 10:00 Lešná / HřištěPohárová soutěž VHLM,Ž,V Púd VHL
24.8.2019 So 13:00 Hrachovec / SportovištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
24.8.2019 So 9:00 Prostřední Bečva / Hřiště TJSoutěž MH OLMH PL Pl
24.8.2019 So 10:00 Sklárny Karolínka / KarolínkaRaťkovská grapaM,Ž,V Púd PS
24.8.2019 So 9:00 Choryně / HřištěPohárová soutěžV Púd SHS
25.8.2019 Ne 9:00 Janová / Hřiště Šedesátky MH J60 Pl
31.8.2019 So 9:00 Hutisko Solanec / Víceúčelové hřiště ZŠHutisské šedesátkyMH J60 Pl
1.9.2019 Ne 14:00 Lidečko / Areál Čertovy skálySoutěž veteránůV Púd Vl
7.9.2019 So 9:00 Kunovice / Cvičiště KunoviceO putovní pohár SDH M,Ž,V Púd PS
8.9.2019 Ne 14:00 Lužná / Hasičské cvičištěSoutěž veteránůV Púd Vl
8.9.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěDětské 60 MH PL Pl
14.9.2019 So 14:00 Prlov / Sportovní areálSoutěž veteránůV Púd Vl
15.9.2019 Ne 14:00 Pozděchov / Sportovní areálSoutěž veteránůV Púd Vl
15.9.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěBranný závod dětí MH PL Pl
6.10.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěTFA Sukenická TFA TFA TFA

V databázi bylo nalezeno celkem 58 aktuálních soutěží pro rok 2019