Přehled všech soutěží v PS pro rok 2019

Verze pro tisk | Zobrazit aktuální / proběhlé soutěže
Zobrazit pouze soutěže: MH a D | TFA

Termín: Čas: SDH / místo konání: Název + detail (po kliknutí) soutěže: Kat: Disc: Prav:
5.5.2018 So 10:00 Velké Karlovice Tísňavy / Hotel Súkenická rozhledna TFA Súkenická M,Ž TFA TFA
9.6.2018 So 15:00 Police / U hasičské zbrojnice Koňské stříkačkyV --- Vl
16.6.2018 So 8:00 Horní Lideč / Sportoviště Okresní kolo v PSM,Ž PS PS
24.6.2018 Ne 13:00 Němetice / Němetice Pohárová soutěžM,Ž Púd
6.7.2018 21:00 Velké Karlovice Tísňavy / Hasičská zbrojnice Noční TFAM,Ž TFA TFA
13.7.2018 22:00 Němetice / Němetice Noční soutěž - memoriál Václava Kunovského M,Ž Púd
21.7.2018 So 9:00 Růžďka / Fotbalové hřiště Najtvrdší hasič Ruzdeckej kotliny M,Ž TFA TFA
28.7.2018 So 8:00 OSH Vsetín / Valašské Meziříčí - letní stadion Krajské kolo v PS M,Ž PS SHS
11.8.2018 So 11:00 Kunovice / Hasičské cvičiště Kunovice O putovní pohár SDH Kunovice M,Ž Púd PS
25.8.2018 So 8:00 Choryně / Hřiště Pohárová soutěž V Púd SHS
1.9.2018 So 14:00 Hrachovec / Hřiště TJHasičské stovkyM,Ž PS SHS
2.9.2018 Ne 14:00 Lidečko / Hřiště O putovní pohár V Púd Vl
8.9.2018 So 14:00 Prlov / HřištěSoutěž veteránůV Púd Vl
9.9.2018 Ne 14:00 Lužná / HřištěSoutěž veteránůV Púd Vl
16.9.2018 Ne 15:00 Pozděchov / Sportovní areálSoutěž veteránůV Púd Vl
13.4.2019 So 12:00 Vsetín město / HřištěVelikonoční pohárM,Ž,V PS PS
11.5.2019 So 9:00 Lešná / Sportoviště Hrachovec Obvodová soutěž - obvod č. 1M,Ž,V PS SHS
11.5.2019 So 9:00 Kunovice / HřištěObvodová soutěž - obvod č. 3M,Ž,V PS SHS
11.5.2019 So 10:00 Janová / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 4 M,Ž,V PS SHS
11.5.2019 So 9:00 Veselá / Sportovní areál Obvodová soutěž - obvod č. 5 M,Ž,V PS SHS
11.5.2019 So 9:00 Velké Karlovice / Hřiště TJObvodová soutěž - obvod č. 6 M,Ž,V PS SHS
26.5.2019 Ne 13:00 Lužná / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 2 M,Ž,V PS SHS
1.6.2019 So 9:00 Hrachovec / SportovištěHasičské stovkyM,Ž PS PS
2.6.2019 Ne 14:00 Hovězí / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
7.6.2019 21:00 Leskovec / Sportovní areálNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
8.6.2019 So 20:00 Valašská Senice / HřištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
9.6.2019 Ne 14:00 Valašská Polanka / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
16.6.2019 Ne 8:00 OSH Vsetín / Valašské Meziříčí - Letní stadion Okresní kolo v PSM,Ž PS PS
16.6.2019 Ne 13:00 Pozděchov / Sportovní areálPohárová soutěž VHLM,Ž,V Púd PS
22.6.2019 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště mraveništěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
29.6.2019 So 21:00 Střítež nad Bečvou / Fotbalový areálNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
29.6.2019 So 21:30 Valašské Příkazy / HřištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
5.7.2019 12:00 Horní Bečva / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
5.7.2019 9:00 Jablůnka / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
6.7.2019 So 13:00 Kateřinice / Kateřinice areál BřezinyMemoriál Eduarda UličníkaM,Ž,V Púd PS
7.7.2019 Ne 14:00 Študlov / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
7.7.2019 Ne 11:00 Seninka / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
13.7.2019 So 14:00 Veselá / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
13.7.2019 So 21:00 Horní Lideč / HřištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
14.7.2019 Ne 10:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnicePohárová soutěž - O valašský širákM,Ž,V Púd PS
14.7.2019 Ne 14:00 Prlov / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
19.7.2019 21:30 Vidče / Hasičská zbrojniceNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
21.7.2019 Ne 13:00 Leskovec / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
24.7.2019 St 9:00 Hrachovec / SportovištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
27.7.2019 So 13:00 Nový Hrozenkov / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
27.7.2019 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJTFAM,Ž TFA TFA
27.7.2019 So 14:00 Zašová / HřištěSoutěž koňských stříkačekV --- Vl
27.7.2019 So 16:00 Střelná / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
28.7.2019 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
2.8.2019 21:00 Bystřička / Hřiště U LukášůNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
4.8.2019 Ne 13:00 Lidečko / Areál Čertovy skályPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
11.8.2019 Ne 11:00 Dolní Bečva / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
11.8.2019 Ne 10:00 Mikulůvka / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
18.8.2019 Ne 14:00 Valašská Senice / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd PS
24.8.2019 So 10:00 Sklárny Karolínka / KarolínkaRaťkovská grapaM,Ž,V Púd PS
8.9.2019 Ne 9:00 Kunovice / Cvičiště KunoviceO putvní pohár SDH M,Ž,V Púd PS
8.9.2019 Ne 14:00 Lidečko / Areál Čertovy skálySoutěž veteránůV Púd Vl
8.9.2019 Ne 14:00 Lužná / Hasičské cvičištěSoutěž veteránůV Púd Vl
14.9.2019 So 14:00 Prlov / Sportovní areálSoutěž veteránůV Púd Vl
15.9.2019 Ne 14:00 Pozděchov / Sportovní areálSoutěž veteránůV Púd Vl
Zodpovídá: Zrník MiroslavPropozice:
Telefon: 737739662Výsledkové listiny:

V databázi bylo nalezeno celkem 60 všech soutěží v PS pro rok 2019