VYVĚŠENO |
DATUM, MÍSTO, NÁZEV SOUTĚŽE |
10.10.2023 | 1.7.2023, Študlov - Hřiště, Pohárová soutěž |
4.10.2023 | 3.9.2023, Lidečko - Areál pod skalama, Pohárová soutěž |
4.10.2023 | 3.9.2023, Lidečko - Areál pod skalama, Soutěž veteránů |
18.9.2023 | 17.9.2023, OSH Uherské Hradiště - Hřiště Kněžpole , O zlatý pohár hejtmana ZK |
18.9.2023 | 16.9.2023, OSH Zlín - Hřiště v obci Doubravy, Soutěž O pohár ředitele HZS ZK |
14.9.2023 | 1.7.2023, Nový Hrozenkov - Hřiště TJ, TFA MH |
4.9.2023 | 2.9.2023, OSH Kroměříž - neuvedeno, Krajské kolo v šedesátkách |
4.9.2023 | 2.9.2023, Prlov - Hřiště, Soutěž veteránů |
30.8.2023 | 30.7.2023, Lužná - Hřiště TJ, Pohárová soutěž - Zlatá přilba |
30.8.2023 | 26.8.2023, Loučka - Hřiště, Noční pohárová soutěž |
29.8.2023 | 26.8.2023, Lešná - Hřiště, Pohárová soutěž |
23.8.2023 | 19.8.2023, Veselá - Sportovní areál Veselá , TFA MH |
15.8.2023 | 13.8.2023, Valašská Senice - Hřiště, Pohárová soutěž |
9.8.2023 | 5.8.2023, Semetín - Hřiště, Pohárová soutěž |
9.8.2023 | 5.8.2023, Valašské Příkazy - Hřiště TJ, Pohárová soutěž |
8.8.2023 | 29.7.2023, Jarcová - Hřiště, TFA MH |
8.8.2023 | 5.8.2023, Semetín - Hřiště, Soutěž MH OL |
31.7.2023 | 29.7.2023, Krhová - Hřiště, Pohárová soutěž |
31.7.2023 | 29.7.2023, Francova Lhota - Hřiště TJ, Pohárová soutěž |
24.7.2023 | 23.7.2023, Leskovec - Sportovní areál , Memoriál obětí Juřičkového mlýna |
24.7.2023 | 9.7.2023, Velké Karlovice Tisňavy - U hasičské zbrojnice , Pohárová soutěž |
23.7.2023 | 7.7.2023, Velké Karlovice Tisňavy - Hasičská zbrojnice, TFA a TFA MH |
22.7.2023 | 22.7.2023, OORR - Sportovní areál Horní Lideč, Krajské kolo PS |
19.7.2023 | 8.7.2023, Veselá - Sportovní areál Veselá, Pohárová soutěž |
19.7.2023 | 8.7.2023, Veselá - Sportovní areál Veselá, Soutěž MH OL |
18.7.2023 | 16.7.2023, Prlov - Hřiště, Pohárová soutěž |
18.7.2023 | 2.7.2023, Seninka - Hřiště, Pohárová soutěž |
16.7.2023 | 15.7.2023, Hrachovec - Hřiště, Hasičské stovky |
16.7.2023 | 5.7.2023, Horní Bečva - U hasičské zbrojnice , Pohárová soutěž - cyrilomětodějská |
16.7.2023 | 9.7.2023, Horní Bečva - Hřiště, Soutěž MH OL |
26.6.2023 | 25.6.2023, Kunovice - Sportovní areál , Soutěž MH OL |
25.6.2023 | 24.6.2023, Růžďka - Hřiště, Soutěž MH OL |
19.6.2023 | 18.6.2023, Jarcová - Hřiště, Soutěž MH OL |
19.6.2023 | 17.6.2023, OORR - Horní Lideč - sportovní areál , Okresní kolo v PS |
13.6.2023 | 21.5.2023, Horní Lideč - Sportovní areál , Obvodová soutěž PS |
13.6.2023 | 10.6.2023, OSH Kroměříž - Hřiště, Krajské kolo Plamen |
13.6.2023 | 11.6.2023, Valašská Polanka - Hřiště, Pohárová soutěž |
13.6.2023 | 11.6.2023, OSH Kroměříž - Hřiště, Krajské kolo dorost |
12.6.2023 | 11.6.2023, Valašská Polanka - Hřiště, Soutěž MH OL |
6.6.2023 | 2.6.2023, Leskovec - Sportovní areál , Noční soutěž O pohár valašských kotárů |
5.6.2023 | 4.6.2023, Hovězí - Hřiště, Soutěž MH OL - 14. ročník memoriálu Stanislava Grycmana |
4.6.2023 | 3.6.2023, Lešná - Hřiště, Soutěž MH OL |
2.6.2023 | 12.5.2023, Oznice - Hřiště, Obvodová soutěž PS |
30.5.2023 | 27.5.2023, Lešná - Hřiště, Obvodová soutěž PS |
29.5.2023 | 28.5.2023, Velké Karlovice Tisňavy - Hřiště, Pohárová soutěž O pohár starosty obce |
22.5.2023 | 20.5.2023, OORM - Horní Lideč - sportovní areál , Okresní kolo dorost |
22.5.2023 | 21.5.2023, OORM - Valašské Meziříčí , Okresní kolo Plamen |
22.5.2023 | 28.5.2023, Valašská Polanka - Hřiště, Obvodová soutěž PS |
17.5.2023 | 13.5.2023, Zašová - Hřiště, Obvodová soutěž PS |
17.5.2023 | 13.5.2023, Babice - Hřiště, Obvodová soutěž PS |
16.5.2023 | 13.5.2023, Lhota u Vsetína - Hřiště, Obvodová soutěž PS |
15.5.2023 | 13.5.2023, Velké Karlovice - Hřiště, Obvodová soutěž PS |
7.5.2023 | 6.5.2023, Semetín - Hřiště, Obvodové kolo MH |
6.5.2023 | 6.5.2023, Horní Bečva - Hřiště, Obvodové kolo MH |
14.2.2023 | 11.2.2023, Velké Karlovice Tisňavy - Divadlo Karolínka , Uzlovačka |