Přehled soutěží pro rok 2019

Termín: Čas: Pořádající SDH / místo konání: Název soutěže: Kat: Disc: Prav: Zodpovídá: Telefon:
3.3.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Areál Razula Zimní TFA TFA TFA TFA Vojvodík Lukáš 731475775
13.4.2019 So 12:00 Vsetín město / Hřiště Velikonoční pohár M,Ž,V PS PS Janiš Petr 739599105
4.5.2019 So 9:00 Janová / Hřiště Obvodové kolo MH - obvod Vsetín MH PL Pl OORM 571165655
4.5.2019 So 9:00 Dolní Bečva / Hřiště Obvodové kolo MH - obvod Valašské Meziříčí MH PL Pl OORM 571165655
11.5.2019 So 9:00 Lešná / Sportoviště Hrachovec Obvodová soutěž - obvod č. 1 M,Ž,V PS SHS OORR 571165655
11.5.2019 So 9:00 Kunovice / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 3 M,Ž,V PS SHS OORR 571165655
11.5.2019 So 10:00 Janová / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 4 M,Ž,V PS SHS OORR 571165655
11.5.2019 So 9:00 Veselá / Sportovní areál Obvodová soutěž - obvod č. 5 M,Ž,V PS SHS OORR 571165655
11.5.2019 So 9:00 Velké Karlovice / Hřiště TJ Obvodová soutěž - obvod č. 6 M,Ž,V PS SHS OORR 571165655
18.5.2019 So 8:00 OSH Vsetin / Valašské Meziříčí - Letní stadion Okresní kolo MH Plamen MH PL Pl OORM 571165655
19.5.2019 Ne 8:00 OSH Vsetin / Valašské Meziříčí - Letní stadion Okresní kolo MH, dorost D --- SHS OORM 571165655
25.5.2019 So 9:00 Stanovnice / Hasičská zbrojnice TFA mladí hasiči MH --- Vl Pavelka Evžen 604470896
26.5.2019 Ne 13:00 Lužná / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 2 M,Ž,V PS SHS OORR 571165655
1.6.2019 So 9:00 Hrachovec / Sportoviště Hasičské stovky M,Ž PS PS Knebl Evžen 604274004
1.6.2019 So 9:00 Bystřička / Hřiště U Lukášů Soutěž MH OL MH PL Pl Zajíček Jakub 734135919
2.6.2019 Ne 9:00 Hovězí / Hřiště TJ Soutěž MH OL MH PL Pl Černotová Michaela 728641779
2.6.2019 Ne 14:00 Hovězí / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Fila Tomáš 737066728
2.6.2019 Ne 10:00 Veké Karlovice Tisňavy / Hřiště O putorní pohár obce Velké Karlovice M,Ž,V PS SHS Vojvodík Jaromír 603803407
2.6.2019 Ne 13:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hřiště Soutěž MH MH PL Pl Vojvodík Lukáš 731475775
7.6.2019 21:00 Leskovec / Sportovní areál Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Řezníček Tomáš 776248488
8.6.2019 So 21:00 Valašská Senice / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Juráň Ladislav 731491556
9.6.2019 Ne 9:00 Valašská Polanka / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Psota Radim 603704284
9.6.2019 Ne 14:00 Valašská Polanka / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Zrník Rostislav 724178674
15.6.2019 So 8:00 OSH Vsetín / Valašské Meziříčí - Letní stadion Okresní kolo v PS M,Ž,V PS PS OORR 571165655
15.6.2019 So 9:00 Huslenky / Hřiště TFA mladí hasiči MH TFA Vl Kovářová Jana 601500858
16.6.2019 Ne 13:00 Pozděchov / Sportovní areál Pohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd PS Zrník Miroslav 737739662
21.6.2019 21:00 Lešná / Hřiště Noční pohárovka M,Ž,V Púd SHS Gragařík Zdeněk ml. 732200318
22.6.2019 So 9:00 Hutisko Solanec / Hřiště TJ Soutěž MH OL MH PL Pl Mikunda Martin 734598496
22.6.2019 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště mraveniště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Křenek Petr 737983290
23.6.2019 Ne 9:00 Jarcová / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Kuráň Martin 604441602
23.6.2019 Ne 10:00 Jarcová / Hřiště TFA TFA TFA TFA Šula Jaroslav 604870532
23.6.2019 Ne 13:00 Němetice / Hřiště Pohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd Vl Kunovský Lubomír 608871144
29.6.2019 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJ Soutěž MH OL MH PL Pl Novosad Filip 602555365
29.6.2019 So 9:00 Střítež nad Bečvou / Fotbalový areál Soutež MH MH PL Pl Melichařík Matouš 728844811
29.6.2019 So 21:00 Střítež nad Bečvou / Fotbalový areál Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Melichařík Matouš 728844811
29.6.2019 So 21:30 Valašské Příkazy / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Smolík Josef 723745266
29.6.2019 So 16:00 Stanovnice / Hřiště TFA TFA TFA TFA Josef Řepka 732221440
5.7.2019 12:00 Horní Bečva / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Divín Svatopluk 603521250
5.7.2019 9:00 Jablůnka / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Hruška Jiří 731029874
5.7.2019 21:00 Choryně / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Trlifaj Jaromír 604255272
6.7.2019 So 13:00 Kateřinice / Kateřinice areál Březiny Memoriál Eduarda Uličníka M,Ž,V Púd PS Kobéda Miroslav 731574967
7.7.2019 Ne 13:00 Študlov / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Bodlák Radek 737925716
7.7.2019 Ne 11:00 Seninka / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Švirák Petr 731173791
12.7.2019 21:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice Noční TFA TFA TFA TFA Vojvodíková Eva 725856971
12.7.2019 22:00 Němetice / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Kunovský :Lubomír 608871144
13.7.2019 So 9:00 Veselá / Sportovní areál Soutěž MH OL MH PL Pl Šuvada Vladislav 731419672
13.7.2019 So 14:00 Veselá / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Rudolf Václav 605549842
13.7.2019 So 21:00 Horní Lideč / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Krajča Vojtěch 739497838
14.7.2019 Ne 10:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice Pohárová soutěž - O valašský širák M,Ž,V Púd PS Táborský Karel 737432248
14.7.2019 Ne 9:00 Kunovice / Cvičiště Kunovice O pohár SDH Kunovice MH PL Pl Mareček Tomáš 777252870
14.7.2019 Ne 8:00 Prlov / Sportovní areál Soutež MH MH PL Pl Juráň Marek 733798100
14.7.2019 Ne 14:00 Prlov / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Juráň Marek 733798100
19.7.2019 21:30 Vidče / Hasičská zbrojnice Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Knébl Oldřich 605082706
21.7.2019 Ne 13:00 Leskovec / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Hromada Martin 739091793
27.7.2019 So 13:00 Nový Hrozenkov / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Žárský Petr 739968063
27.7.2019 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJ TFA M,Ž TFA TFA Novosad Filip 602555365
27.7.2019 So 14:00 Zašová / Hřiště Soutěž koňských stříkaček V --- Vl Dobeš Radek
27.7.2019 So 16:00 Střelná / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Liška Tomáš 731871259
27.7.2019 So 13:00 Francova Lhota / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Martin Bambuch 773911986
28.7.2019 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Novák Miroslav 721126309
2.8.2019 21:00 Bystřička / Hřiště U Lukášů Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Palát Aleš 605555411
3.8.2019 So 9:00 Semetín / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Hrňa Radomír 605707302
3.8.2019 So 14:00 Semetín / Fotbalové hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Hořanský Dalibor 776320135
4.8.2019 Ne 13:00 Lidečko / Areál Čertovy skály Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Kulíšek Alois 739472334
10.8.2019 So 9:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Soutěž MH OL MH PL Pl Babinec Pavel 732662311
11.8.2019 Ne 11:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Petrla 775302002
11.8.2019 Ne 10:00 Mikulůvka / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Adámek Petr 605892189
11.8.2019 Ne 14:00 Valašská Senice / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Juráň Ladislav 731491556
17.8.2019 So 14:00 Tylovice / Rožnov pod Radhoštěm - městský park Pohárová soutěž M,Ž,V PS SHS Stanislav Gajdůšek 737350991
17.8.2019 So 9:00 Horní Lideč / Hřiště TFA TFA TFA TFA Mužikovská Barbora 604442808
17.8.2019 So 8:00 Velká Lhota / Hřiště Pohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL Sabo Josef 606122633
17.8.2019 So 9:00 Oznice / Hřiště Oznické šedesátky MH J60 Pl Sousedík Přemysl 724760271
18.8.2019 Ne 10:00 Lešná / Hřiště Pohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL Gragařík Zděnek ml. 732200318
24.8.2019 So 13:00 Hrachovec / Sportoviště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Knebl Evžen 604274004
24.8.2019 So 9:00 Prostřední Bečva / Hřiště TJ Soutěž MH OL MH PL Pl Mikulenková Jaroslava 725993746
24.8.2019 So 10:00 Sklárny Karolínka / Karolínka Raťkovská grapa M,Ž,V Púd PS Vlastimil Gašek 603182736
24.8.2019 So 9:00 Choryně / Hřiště Pohárová soutěž V Púd SHS Pavlín Josef 603911806
25.8.2019 Ne 9:00 Janová / Hřiště Šedesátky MH J60 Pl Machalec Richard 603451528
31.8.2019 So 9:00 Hutisko Solanec / Víceúčelové hřiště ZŠ Hutisské šedesátky MH J60 Pl Mikunda Martin 734598496
1.9.2019 Ne 14:00 Lidečko / Areál Čertovy skály Soutěž veteránů V Púd Vl Kulíšek Alois 739472334
7.9.2019 So 9:00 Kunovice / Cvičiště Kunovice O putovní pohár SDH M,Ž,V Púd PS Gábová Markéta 608274026
8.9.2019 Ne 14:00 Lužná / Hasičské cvičiště Soutěž veteránů V Púd Vl Novák Miroslav 721126309
8.9.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hřiště Dětské 60 MH PL Pl Vojvodík Jaromír 603803407
14.9.2019 So 14:00 Prlov / Sportovní areál Soutěž veteránů V Púd Vl Juráň Marek 733798100
15.9.2019 Ne 14:00 Pozděchov / Sportovní areál Soutěž veteránů V Púd Vl Zrník Miroslav 737739662
15.9.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hřiště Branný závod dětí MH PL Pl Vojvodík Jaromír 603803407
6.10.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hřiště TFA Sukenická TFA TFA TFA Vojvodík Jaromír 603803407

V databázi bylo nalezeno celkem 87 soutěží pro rok 2019