Přehled soutěží v roce 2022

Verze pro tisk (sezóna 2022)
Archiv: 2018 | 2019 | 2020 | 2021

Termín: Čas: Pořádající SDH / místo konání: Název + detail (po kliknutí) soutěže: Kat: Disc: Prav:
6.3.2022 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Sjezdovka RazulaTFA a TFA MH TFA TFA Vl
7.5.2022 So 7:00 Střítež nad Bečvou / Hřiště TJObvodové kolo MH MH PL Pl
7.5.2022 So 9:00 Leskovec / HřištěObvodové kolo MH MH PL Pl
13.5.2022 16:00 Růžďka / HřištěObvodové kolo v PS M,Ž,V PS SHS
14.5.2022 So 7:30 Vigantice / Hřiště FKObvodové kolo v PS M,Ž,V PS SHS
14.5.2022 So 9:00 Hošťálková / HřištěObvodové kolo v PS M,Ž,V PS SHS
14.5.2022 So 8:00 Kunovice / Sportovní areál Obvodové kolo v PS M,Ž,V PS SHS
15.5.2022 Ne 13:00 Valašské Příkazy / HřištěObvodové kolo v PS M,Ž,V PS SHS
21.5.2022 So 8:00 OORM / Valašské Meziříčí Okresní kolo Plamen MH PL Pl
22.5.2022 Ne 8:00 OORM / Valašské Meziříčí Okresní kolo dorost D PL Pl
28.5.2022 So 9:00 Obvody - výsledky / sportovištěObvodové kolo v PS M,Ž,V PS SHS
29.5.2022 Ne 11:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěPohárová soutěž O pohár starosty obce M,Ž,V Púd PS
3.6.2022 21:00 Leskovec / Sportovní areál Noční soutěž O pohár valašských kotárů M,Ž,V Púd PS
4.6.2022 So 8:00 Juřinka / HřištěObvodové kolo v PS POZOR změna termínu platí 4.6. M,Ž,V PS SHS
5.6.2022 Ne 9:00 Hovězí / HřištěSoutěž MH OL 13. ročník memoriálu Stanislava Grycmana MH PL Pl
11.6.2022 So 8:00 OORM / Horní Lideč Krajské kolo MH MH PL Pl
12.6.2022 Ne 9:00 Valašská Polanka / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
12.6.2022 Ne 14:00 Valašská Polanka / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
12.6.2022 Ne 8:00 OORM / Horní Lideč Krajské kolo dorost D PL Pl
17.6.2022 21:00 Valašská Senice / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
18.6.2022 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJSoutěž MH OL MH PL Pl
18.6.2022 So 8:00 OORR / Horní Lideč Okresní kolo PS M,Ž PS PS
19.6.2022 Ne 13:00 Pozděchov / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
19.6.2022 Ne 9:00 Jarcová / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
24.6.2022 21:30 Lešná / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
25.6.2022 So 17:00 Lhota u Vsetína / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
25.6.2022 So 13:00 Kateřinice / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
25.6.2022 So 9:00 Hutisko Solanec / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
25.6.2022 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
26.6.2022 Ne 9:00 Kunovice / Hasičské cvičištěSoutěž MH OL MH PL Pl
26.6.2022 Ne 13:00 Němetice / Výletiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
2.7.2022 So 8:30 Stanovnice / Hasičská zbrojnice TFA MH MH TFA Vl
3.7.2022 Ne 11:00 Seninka / Hřiště u KDPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
3.7.2022 Ne 14:00 Študlov / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
3.7.2022 Ne 9:00 Hovězí / HřištěHovězské šedesátky MH PL Pl
5.7.2022 Út 12:00 Horní Bečva / U hasičské zbrojnice Pohárová soutěž - cyrilometodějská M,Ž,V Púd PS
5.7.2022 Út 9:00 Jablůnka / Hřiště TJPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd PS
6.7.2022 St 8:00 OSH UH / Uherské Hradiště KK PS M,Ž PS SHS
8.7.2022 16:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojniceTFA a TFA MH TFA TFA Vl
9.7.2022 So 13:00 Liptál / Hřiště O pohár starosty obce a starosty sboru M,Ž,V --- Vl
9.7.2022 So 16:00 Horní Lideč / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
9.7.2022 So 9:00 Veselá / Sportovní areál VeseláSoutěž MH OL MH PL Pl
9.7.2022 So 14:00 Veselá / Sportovní areál VeseláPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
10.7.2022 Ne 11:00 Velké Karlovice Tisňavy / U hasičské zbrojnice Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
15.7.2022 21:00 Vidče / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
16.7.2022 So 14:00 Velká Lhota / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
16.7.2022 So 9:00 Babice / HřištěOkresní kolo muži 35 + ZRUŠENO!V Púd SHS
17.7.2022 Ne 9:00 Prlov / Hřiště U smrku Soutěž MH MH PL Pl
17.7.2022 Ne 14:00 Prlov / Hřiště U smrku Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
23.7.2022 So 12:00 Zašová / U kulturního domu Soutěž koňských vahadlových stříkaček M,Ž --- Vl
24.7.2022 Ne 14:00 Leskovec / Sportovní areál Memoriál obětí Juřičkova mlýna M,Ž,V Púd PS
30.7.2022 So 9:00 Hrachovec / HřištěHasičské stovky M,Ž J100 PS
30.7.2022 So 13:00 Hrachovec / HřištěO pohár starosty okrsku M,Ž,V Púd PS
30.7.2022 So 9:00 Huslenky / HřištěTFA MH MH TFA Vl
30.7.2022 So 14:00 Francova Lhota / Hřiště TJ SokolPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
31.7.2022 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJ57. ročník Zlatá přilba - pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
31.7.2022 Ne 9:00 Bystřička / Sportoviště U LukášůSoutěž MH OL ZRUŠENO!MH PL Pl
5.8.2022 21:00 Bystřička / Sportoviště U LukášůNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
6.8.2022 So 9:00 Semetín / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
6.8.2022 So 14:00 Semetín / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
6.8.2022 So 10:00 Krhová / HřištěO pohár starostky obce M,Ž,V Púd PS
6.8.2022 So 14:00 Valašské Příkazy / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
6.8.2022 So 9:00 Veselá / Sportovní areál VeseláTFA MH ZRUŠENO!MH TFA Vl
6.8.2022 So 8:00 OSH Uherské Hradiště / HřištěKK PS M,Ž PS SHS
7.8.2022 Ne 13:00 Lidečko / Areál pod skalamaPohárová soutěž O putovní pohár M,Ž,V Púd PS
12.8.2022 22:00 Němetice / Výletiště Noční pohárová soutěž , Memoriál Václava Kunovského M,Ž,V Púd PS
13.8.2022 So 9:00 Dolní Bečva / HřištěSoutěž MH ZRUŠENO!MH PL Pl
13.8.2022 So 10:00 Sklárny Karolínka / Raťkov53. ročník Raťkovská grapa M,Ž,V Púd
13.8.2022 So 9:00 Oznice / Sportovní areál Oznické "60" MH J60 Pl
14.8.2022 Ne 10:00 Dolní Bečva / HřištěPohárová soutěž O štít Radhoště M,Ž,V Púd PS
20.8.2022 So 14:00 Tylovice / Městský park Rožnov p. RadhoštěmSoutěž O pohár starosty města Rožnov p. Rad. M,Ž,V Púd PS
20.8.2022 So 8:00 Nový Hrozenkov / Hřiště TJTFA MH MH TFA Vl
20.8.2022 So 9:00 Halenkov / Park TFA Halenkovský pakur M,Ž,V TFA Vl
20.8.2022 So 21:00 Loučka / Společenský areál Noční pohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL
21.8.2022 Ne 9:00 Janová / HřištěJanovské "60" MH J60 Pl
27.8.2022 So 9:00 Hutisko Solanec / Víceúčelové hřištěHutiské "60" MH J60 Pl
27.8.2022 So 9:00 Choryně / Hřiště TJSoutěž veteránů V Púd
27.8.2022 So 10:00 Lešná / HřištěSoutěž MH MH PL Pl
27.8.2022 So 15:00 OSH Vsetín / Hřiště Hutisko Solanec Krajské kolo "60" MH J60 Pl
28.8.2022 Ne 10:00 Lešná / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
3.9.2022 So 8:30 Vigantice / Hřiště FKSoutěž MH OL O pohár okrsku č. 3 MH PL Pl
4.9.2022 Ne 14:00 Lidečko / Areál Pod skalamaSoutěž veteránů V Púd
10.9.2022 So 14:00 Prlov / HřištěSoutěž veteránů V Púd
10.9.2022 So 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Rozhledna SukenickáTFA a TFA MH TFA TFA Vl
11.9.2022 Ne 14:00 Lužná / Staré svičištěSoutěž veteránů V Púd
11.9.2022 Ne 9:00 Veselá / Sportovní areál TFA MH MH TFA TFA
16.9.2022 20:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Noční pohárová soutěž O pohár starostky sboru M,Ž,V Púd PS
17.9.2022 So 8:00 OSH Kroměříž / neuvedeno O pohár ředitele HZS ZK MH PL Pl
18.9.2022 Ne 14:00 Pozděchov / HřištěSoutěž veteránů V Púd
18.9.2022 Ne 9:00 OSH Vsetín / Hřiště PoliceO zlatý pohár hejtmana ZK M,Ž Púd SHS
Zodpovídá: OORRPropozice:
Telefon: 571165655Výsledkové listiny:
24.9.2022 So 8:00 OORM / Hřiště Kunovice Závod hasičské všestrannosti MH PL Pl

V databázi bylo nalezeno celkem 91 soutěží pro rok 2022