Přehled soutěží v roce 2023

Verze pro tisk (sezóna 2023)
Archiv: 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022

Termín: Čas: Pořádající SDH / místo konání: Název + detail (po kliknutí) soutěže: Kat: Disc: Prav:
11.2.2023 So 8:00 Velké Karlovice Tisňavy / Divadlo Karolínka Uzlovačka MH PL Pl
4.3.2023 So 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Sjezdovka Razula TFA a TFA MH TFA TFA ---
6.5.2023 So 9:00 Horní Bečva / HřištěObvodové kolo MH MH PL Pl
6.5.2023 So 9:00 Semetín / HřištěObvodové kolo MH MH PL Pl
13.5.2023 So 9:00 Lhota u Vsetína / HřištěObvodová soutěž PS M,Ž PS SHS
13.5.2023 So 8:00 Babice / HřištěObvodová soutěž PS M,Ž PS SHS
13.5.2023 So 9:00 Velké Karlovice / HřištěObvodová soutěž PS M,Ž PS SHS
13.5.2023 So 8:00 Zašová / HřištěObvodová soutěž PS M,Ž PS SHS
20.5.2023 So 8:00 OORM / Valašské Meziříčí Okresní kolo Plamen MH PL Pl
21.5.2023 Ne 8:00 OORM / Valašské Meziříčí Okresní kolo dorost D PS Pl
21.5.2023 Ne 13:00 Horní Lideč / Sportovní areál Obvodová soutěž PS M,Ž PS SHS
27.5.2023 So 9:00 Lešná / HřištěObvodová soutěž PS M,Ž PS SHS
28.5.2023 Ne 13:00 Valašská Polanka / HřištěObvodová soutěž PS M,Ž PS SHS
28.5.2023 Ne 11:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěPohárová soutěž O pohár starosty obce M,Ž,V Púd SHS
2.6.2023 21:00 Leskovec / Sportovní areál Noční soutěž O pohár valašských kotárů M,Ž,V Púd SHS
3.6.2023 So 8:00 Lešná / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
4.6.2023 Ne 9:00 Hovězí / HřištěSoutěž MH OL - 14. ročník memoriálu Stanislava Grycmana MH PL Pl
10.6.2023 So 13:00 Perná / HřištěSoutěž MH MH PL Pl
10.6.2023 So 8:00 OSH Kroměříž / HřištěKrajské kolo Plamen MH PL Pl
10.6.2023 So 13:00 Perná / HřištěSoutěž MH MH PL Pl
11.6.2023 Ne 9:00 Valašská Polanka / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
11.6.2023 Ne 14:00 Valašská Polanka / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
11.6.2023 Ne 8:00 OSH Kroměříž / HřištěKrajské kolo dorost D PL Pl
17.6.2023 So 8:00 OORR / Horní Lideč - sportovní areál Okresní kolo v PS M,Ž PS SHS
18.6.2023 Ne 9:00 Jarcová / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
18.6.2023 Ne 12:00 Pozděchov / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
23.6.2023 20:30 Lešná / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
24.6.2023 So 9:00 Růžďka / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
24.6.2023 So 17:00 Lhota u Vsetína / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
24.6.2023 So 13:00 Valašská Bystřice / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
24.6.2023 So 21:30 Horní Lideč / Sportovní areál Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
25.6.2023 Ne 9:00 Kunovice / Sportovní areál Soutěž MH OL MH PL Pl
1.7.2023 So 15:00 Študlov / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
1.7.2023 So 8:00 Nový Hrozenkov / Hřiště TJTFA MH TFA --- ---
2.7.2023 Ne 11:00 Seninka / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd Vl
5.7.2023 St 12:00 Horní Bečva / U hasičské zbrojnice Pohárová soutěž - cyrilomětodějská M,Ž,V Púd SHS
7.7.2023 16:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojniceTFA a TFA MH TFA TFA ---
8.7.2023 So 15:00 Liptál / HřištěO pohár starosty obce M,Ž,V Púd SHS
8.7.2023 So 9:00 Veselá / Sportovní areál VeseláSoutěž MH OL MH PL Pl
8.7.2023 So 14:00 Veselá / Sportovní areál VeseláPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
9.7.2023 Ne 9:00 Horní Bečva / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
9.7.2023 Ne 11:00 Velké Karlovice Tisňavy / U hasičské zbrojnice Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
14.7.2023 21:00 Vidče / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
15.7.2023 So 10:00 Hrachovec / HřištěHasičské stovky M,Ž J100 SHS
15.7.2023 So 12:30 Hrachovec / HřištěPohárová soutěž O pohár starosty okrsku M,Ž Púd SHS
15.7.2023 So 14:00 Velká Lhota / HřištěPohárová soutěž M,Ž Púd Vl
16.7.2023 Ne 9:00 Prlov / HřištěSoutěž MH MH PL Pl
16.7.2023 Ne 16:00 Prlov / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
22.7.2023 So 8:00 OORR / Sportovní areál Horní LidečKrajské kolo PS M,Ž PS SHS
22.7.2023 So 12:00 Zašová / U hasičské zbrojnice Soutěž koňských vahadlových stříkaček M,Ž --- ---
Zodpovídá: Dobeš Radomír Propozice:
Telefon: 724178657Výsledkové listiny:
23.7.2023 Ne 13:00 Leskovec / Sportovní areál Memoriál obětí Juřičkového mlýna M,Ž,V Púd SHS
29.7.2023 So 9:00 Jarcová / HřištěTFA MH MH TFA ---
29.7.2023 So 14:00 Francova Lhota / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
29.7.2023 So 14:00 Krhová / HřištěPohárová soutěž M,Ž Púd SHS
30.7.2023 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJPohárová soutěž - Zlatá přilba M,Ž,V Púd SHS
4.8.2023 21:00 Bystřička / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
5.8.2023 So 9:00 Semetín / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
5.8.2023 So 14:00 Semetín / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
5.8.2023 So 14:00 Valašské Příkazy / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
5.8.2023 So 9:00 Halenkov / Halenkov - park Halenkovský TFA parkur M,Ž TFA ---
6.8.2023 Ne 13:00 Lidečko / Areál pod skalamaNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
12.8.2023 So 10:00 Sklárny Karolínka / RaťkovRaťkovská grapa M,Ž,V Púd
12.8.2023 So 9:00 Oznice / HřištěOznické šedesátky MH J60 Pl
13.8.2023 Ne 9:00 Hovězí / HřištěHovězské šedesátky MH J60 Pl
13.8.2023 Ne 10:00 Dolní Bečva / HřištěPohárová soutěž O štít Radhoště M,Ž,V Púd SHS
13.8.2023 Ne 12:00 Valašská Senice / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
19.8.2023 So 14:00 Tylovice / Městský park Rožnov p. Rad. Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
19.8.2023 So 8:00 Veselá / Sportovní areál Veselá TFA MH MH TFA ---
19.8.2023 So 8:00 Veselá / sportovní areál TFA MH MH --- ---
20.8.2023 Ne 9:00 Janová / HřištěJanovské šedesátky MH J60 Pl
26.8.2023 So 20:00 Loučka / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd VHL
26.8.2023 So 9:00 Hutisko Solanec / Víceúčelové hřiště Hutiské šedesátky MH J60 Pl
26.8.2023 So 9:00 Lešná / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd ---
26.8.2023 So 9:00 Lešná / HřištěSoutěž MH MH PL Pl
2.9.2023 So 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěTFA MH a TFA MH TFA ---
3.9.2023 Ne 14:00 Lidečko / Areál pod skalamaSoutěž veteránů V --- ---
9.9.2023 So 9:00 Stanovnice / Hasičská zbrojnice TFA MH TFA --- ---
9.9.2023 So 14:00 Prlov / HřištěSoutěž veteránů V --- ---
10.9.2023 Ne 14:00 Lužná / HřištěSoutěž veteránů V --- ---
22.9.2023 20:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS

V databázi bylo nalezeno celkem 80 soutěží pro rok 2023