Přehled soutěží pro rok 2020

Termín: Čas: Pořádající SDH / místo konání: Název soutěže: Kat: Disc: Prav: Zodpovídá: Telefon:
1.3.2020 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Sjezdovka Razula Zimní železný hasič TFA TFA TFA Vojvodíková Eva 725856971
11.4.2020 So 12:00 Vsetín město / Areál Jasenice Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž Púd SHS Janiš Petr 739599105
2.5.2020 So 8:00 Střítež nad Bečvou / Hřiště Obvodová soutěž MH - obv. Val. Meziříčí ZRUŠENO! PL Pl Hlaváč Matěj
2.5.2020 So 8:00 Jarcová / Hřiště TJ Obvodová soutěž MH - obv. Vsetín ZRUŠENO! MH PL Pl Kuráň Martin 604441602
16.5.2020 So 9:00 Vigantice / Hřiště Obvodová soutěž PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS Pokorný
16.5.2020 So 9:00 Babice / Hasičské cvičiště Obvodová soutěž PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS Gába Karel 603894451
16.5.2020 So 9:00 Hovězí / Hřiště Obvodová soutěž PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS Fila Tomáš 737066728
16.5.2020 So 8:00 Hošťálková / Hřiště TJ Obvodová soutěž PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS Kutěj Josef 737941731
17.5.2020 Ne 10:00 Horní Lideč / Hřiště Obvodová soutěž PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS Pinka Miroslav 724179314
23.5.2020 So 8:00 Juřinka / Hřiště TJ Obvodová soutěž PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS Konvičný Pavel 605165061
23.5.2020 So 8:00 OSH Vsetín / Hřiště Valašská Bystřice Okresní kolo Plamen ZRUŠENO! MH PL Pl OORM
24.5.2020 Ne 8:00 OSH Vsetín / Sportovní areál Hrachovec Okresní kolo dorost ZRUŠENO! D --- SHS OORM
30.5.2020 So 12:00 Hrachovec / Sportovní areál Hrachovec Hasičské stovky ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS Knebl Evžen 604247004
30.5.2020 So 10:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hřiště O pohár obce Velké Karlovice ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Vojvodík Jaromír 603803407
30.5.2020 So 8:30 Stanovnice / Hasičská zbrojnice Nejsilnější mladý hasič ZRUŠENO! TFA TFA Vl Řepka Josef 732221440
30.5.2020 So 16:00 Stanovnice / Hasičská zbrojnice TFA ZRUŠENO! TFA TFA TFA Řepka Josef 732221440
31.5.2020 Ne 14:00 Hovězí / Hřiště TJ Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Fila Tomáš 737066728
5.6.2020 21:00 Leskovec / Sportovní areál Noční pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Řezníček Tomáš 776248488
6.6.2020 So 9:30 Babice / Hasičské cvičiště Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Gába Karel 603894451
12.6.2020 21:00 Valašská Senice / Hřiště Noční pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS
14.6.2020 Ne 13:00 Pozděchov / Areál SDH Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Zicha Pavel 737739662
19.6.2020 21:30 Lešná / Výletiště Noční pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Grygařík Zdeněk ml. 732200318
20.6.2020 So 9:00 Hutisko Solanec / Hřiště TJ Soutěž MH OL ZRUŠENO! MH PL Pl Mikunda Martin 734598496
20.6.2020 So 15:00 Police / Hasičská zbrojnice Soutěž koňských stříkaček ZRUŠENO! V --- Vl Gerla Milan 732974398
20.6.2020 So 21:00 Valašská Senice / Hřiště Noční pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS
21.6.2020 Ne 9:00 Jarcová / Hřiště TJ Soutěž MH OL ZRUŠENO! MH PL Pl Kuráň Martin 604441602
21.6.2020 Ne 10:00 Jarcová / Hřiště motokrosový sreál TFA ZRUŠENO! TFA TFA TFA Šula Jaroslav 604870532
21.6.2020 Ne 13:00 Němetice / Výletiště Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Kunovský Luboš 608871144
27.6.2020 So 17:00 Lhota u Vsetína / Hřiště Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Lukáš Michal 724575976
27.6.2020 So 21:30 Valašské Příkazy / Hřiště Noční pohárová soutěž ZRUŠENO! Púd SHS Smolík Josef 723745266
27.6.2020 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště TJ Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Křenek Petr 737983290
27.6.2020 So 8:00 OSH Vsetín / Stadion Valašské Meziříčí Okresní kolo PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS OORR
28.6.2020 Ne 9:00 Kunovice / Sportoviště Soutěž MH OL MH PL Pl Ing. Mareček Tomáš 777252870
3.7.2020 21:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice Tisňavy Železný hasič V.Karlovic TFA TFA TFA Vojvodík Lukáš 731475775
3.7.2020 21:30 Choryně / Neuvedeno Noční pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Trlifaj Jaromír 604255272
3.7.2020 16:00 Velké KArlotice Tisňavy / Hasičská zbrojnice Dětské TFA MH TFA Vl Vojvodík Lukáš 731475775
4.7.2020 So 13:00 Liptál / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd Vl Tkadlec 737672058
4.7.2020 So 21:30 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice Tisňavy O Valašský širák M,Ž,V Púd SHS Táborský Karel 737432248
4.7.2020 So 9:00 Jablůnka / Hřiště TJ Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Hruška Jiří 731029874
5.7.2020 Ne 13:00 Horní Bečva / Hasičská zbrojnice Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS
5.7.2020 Ne 11:00 Seninka / Sportovní areál Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Švirák Petr 731173791
5.7.2020 Ne 13:00 Študov / Hřiště Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Bodlák David 737925716
10.7.2020 22:00 Němetice / Výletiště Noční pohárová soutěž M,Ž Púd SHS Kunovský Luboš 608871144
11.7.2020 So 21:30 Horní Lideč / Sportovní areál Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Krajča Vojtěch 739497838
11.7.2020 So 13:00 Kateřinice / Areál Březiny Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Kobéda Miroslav 731574967
11.7.2020 So 9:00 Veselá / Sportovní areál Veselá Soutěž MH OL MH PL Pl Šuvada Vladislav 731419672
11.7.2020 So 14:00 Veselá / Sportovní areál Veselá Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Rudolf Václav 605549842
11.7.2020 So 14:00 Velká Lhota / Hřiště Velká Lhota O pohár starosty SDH ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Sabo Josef 606122633
12.7.2020 Ne 9:00 Prlov / Sportovní areál Soutěž MH MH PL Pl Juráň Marek 733798100
12.7.2020 Ne 14:00 Prlov / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Juráň Marek 733798100
17.7.2020 21:00 Vidče / Hasičská zbrojnice Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Knebl Oldřich 605082706
18.7.2020 So 15:00 Růžďka / Hřiště TJ Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V --- Vl Novosad Filip 60555365
19.7.2020 Ne 13:00 Leskovec / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Hromada Martin 739091793
25.7.2020 So 13:00 Francova Lhota / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Bambuch Martin 773911986
25.7.2020 So 14:00 Zašová / Hasičská zbrojnice Soutěž koňských stříkaček V --- Vl Dobeš Radek 730575452
25.7.2020 So 8:00 OSH Kroměříž / není uvedeno Krajské kolo v PS ZRUŠENO! M,Ž PS SHS
26.7.2020 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Novák Miroslav 721126309
1.8.2020 So 9:00 Semetín / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Hrňa Radomír 605707302
1.8.2020 So 14:00 Semetín / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Hořanský Dalibor 776320135
1.8.2020 So 14:00 Krhová / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Sekyra Dalibor 604509418
1.8.2020 So 9:00 Horní Lideč / Sportovní areál TFA ZRUŠENO! TFA TFA TFA Mužikovská Barbora 604442808
1.8.2020 So 14:00 Valašské Příkazy / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Smolík Josef 723745266
2.8.2020 Ne 9:00 Hovězí / Hřiště TJ Soutěž MH OL MH PL Pl Černotová Michaela 728641779
2.8.2020 Ne 13:00 Lidečko / Areál skal Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Kulíšek Alois 739472334
7.8.2020 21:00 Bystřička / Sportovní areál Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Palát Aleš 605555411
8.8.2020 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJ Soutěž MH OL MH PL Pl Novosad Filip 602555365
8.8.2020 So 10:00 Mikulůvka / Hřiště Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Potočný 731863226
8.8.2020 So 9:00 Veselá / Sportovní areál Veselá TFA MH ZRUŠENO! MH TFA Vl Šuvada Vladislav 731419672
9.8.2020 Ne 8:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Soutěž MH ZRUŠENO! MH PL Pl Kulišťák Vojtěch 737519782
9.8.2020 Ne 10:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Pavlica Martin 725677409
9.8.2020 Ne 9:00 Valašská Polanka / Areál TJ Soutěž MH OL MH PL Pl Mikušová 739292760
9.8.2020 Ne 14:00 Valašská Polanka / Areál TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Zrník 724178674
15.8.2020 So 14:00 Tylovice / Městský park Rožnov p. Radhoštěm Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Gajdůšek Stanislav 737350991
15.8.2020 So 9:00 Oznice / Hřiště Oznické "60" MH PL Pl Sousedík Přemysl 724760271
15.8.2020 So 8:00 Halenkov / Hřiště TFA ZRUŠENO! TFA TFA TFA Januš Martin 605927998
22.8.2020 So 13:00 Hrachovec / Sportovní areál Hrachovec Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd Knebl Evžen 604247004
22.8.2020 So 9:00 Horní Bečva / Hřiště TJ Soutěž MH OL - O pohár starosty okrsku č.3 MH PL Pl Vašut Pavel
22.8.2020 So 10:00 Sklárny Karolínka / Údolí Raťka Raťkovská grapa M,Ž,V Púd SHS Gašek Vlastimil 603182734
23.8.2020 Ne 9:00 Janová / Hřiště TJ Janovské "60" MH Šm Pl Machalec Richard 603451528
23.8.2020 Ne 14:00 Valašská Senice / Hřiště Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS
29.8.2020 So 9:00 Hutisko Solanec / Víceúčelové hřiště ZŠ Hutiské "60" MH Šm Pl Maléř Petr 724178682
29.8.2020 So 9:00 Choryně / Hřiště TJ Soutěž veteránů V Púd Vl Pavlín Josef 603911806
29.8.2020 So 10:00 Střítež nad Bečvou / Hřiště Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Melichařík Karel 604142228
30.8.2020 Ne 10:00 Lešná / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd VHL Grygařík Zdeněk ml. 732200318
5.9.2020 So 9:00 Huslenky / Hřiště TFA MH ZRUŠENO! MH TFA Vl Kovářová Jana 601500858
6.9.2020 Ne 14:00 Lidečko / Lidečko Čertovy skály O pohár veteránů V Púd Vl Kulíšek Alois 739472334
13.9.2020 Ne 14:00 Lužná / Hřiště Soutěž veteránů V Púd Vl Novák Miroslav 721126309
18.9.2020 20:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Noční O pohár starosty SDH M,Ž,V Púd SHS Pavlica Martin 725677409
19.9.2020 So 8:00 OSH Uherské Hradiště / neuvedeno Soutěž O pohár ředitele HZS ZK ZRUŠENO! MH PL Pl
19.9.2020 So 14:00 Prlov / Hřiště Soutěž veteránů V Púd Vl Juráň Marek 733798100
20.9.2020 Ne 14:00 Pozděchov / Areál SDH Soutěž veteránů V Púd Vl Zicha Pavel 737739662
20.9.2020 Ne 8:00 OSH Zlín / neuvedeno Soutěž O zlatý pohár hejtmana ZK ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS
26.9.2020 So 8:00 Oznice / Hřiště ZHV MH MH PL Pl OORM
3.10.2020 So 9:00 Babice / Hasičské cvičiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Gába Karel 603894451

V databázi bylo nalezeno celkem 94 soutěží pro rok 2020