Termín: |
Čas: |
Pořádající SDH / místo konání: |
Název soutěže: |
Kat: |
Disc: |
Prav: |
Zodpovídá: |
Telefon: |
3.3.2018 |
So |
9:00 |
Velké Karlovice Tisňavy / Ski areál RAZULA |
Zimní TFA |
TFA |
TFA |
TFA |
Vojvodík Lukáš |
731475775 |
14.4.2018 |
So |
10:00 |
Vsetín - město / Jasenice - tartananový ovál |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
Dú |
Janiš Petr |
739599105 |
5.5.2018 |
So |
8:00 |
Halenkov / Hřiště |
Obvodové kolo MH, oblast Vsetín |
MH |
PL |
Pl |
Lukáš Kocurek |
|
5.5.2018 |
So |
8:00 |
Valašská Bystřice / Hřiště |
Obvodové kolo MH, oblast Valašské Meziříčí |
MH |
PL |
Pl |
Křenek Martin |
604634595 |
5.5.2018 |
So |
10:00 |
Velké Karlovice Tísňavy / Hotel Súkenická rozhledna |
TFA Súkenická |
M,Ž |
TFA |
TFA |
Vojvodík Lukáš |
731475775 |
12.5.2018 |
So |
9:00 |
Hrachovec / Hřiště TJ |
Obvodová soutěž - obvod č. 1 |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
Knebl Evžen |
604274004 |
12.5.2018 |
So |
9:00 |
Loučka / Hřiště |
Obvodová soutěž - obvod č. 3 |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
OORR |
571165655 |
12.5.2018 |
So |
9:00 |
Jarcová / Hřiště |
Obvodová soutěž - obvod č. 4 |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
OORR |
571165655 |
12.5.2018 |
So |
9:00 |
Nový Hrozenkov / Hřiště |
Obvodová soutěž - obvod č. 6 |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
OORR |
571165655 |
19.5.2018 |
So |
8:00 |
OSH Vsetín / Horní Lideč |
Okresní kolo PLAMEN |
MH |
PL |
Pl |
OORM |
571165655 |
20.5.2018 |
Ne |
8:00 |
OSH Vsetín / Horní Lideč |
Okresní kolo DOROSTU |
D |
PL |
Pl |
OORM |
571165655 |
26.5.2018 |
So |
10:00 |
Jasenice / Hřiště Jasenice |
Pohárovka - VL |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Pernický Milan |
605501045 |
26.5.2018 |
So |
9:00 |
Prostřední Bečva / Hřiště |
Obvodová soutěž - obvod č. 5 |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
OORR |
571165655 |
26.5.2018 |
So |
13:00 |
Horní Lideč / Horní Lideč |
Obvodová soutěž - obvod č. 2 |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
OORR |
571165655 |
27.5.2018 |
Ne |
10:00 |
Stanovnice / U hasičské zbrojnice |
TFA - MH |
MH |
TFA |
TFA |
Řepka Josef |
732221440 |
2.6.2018 |
So |
8:00 |
Bystřička / Hřiště |
Soutěž MH - OL |
MH |
PL |
Pl |
Zajíček Jakub |
734135919 |
3.6.2018 |
Ne |
9:00 |
Hovězí / Fotbalové hřiště |
Soutěž MH - OL |
MH |
PL |
Pl |
Černotová Michaela |
728641779 |
3.6.2018 |
Ne |
14:00 |
Hovězí / Fotbalové hřiště |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Fila Tomáš |
737066728 |
3.6.2018 |
Ne |
9:00 |
ZD Velké Karlovice / Stadion Velké Karlovice |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Podešva Václav |
605573096 |
8.6.2018 |
Pá |
21:00 |
Leskovec / Hřiště |
Noční soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Řezníček Tomáš |
776248488 |
9.6.2018 |
So |
15:00 |
Police / U hasičské zbrojnice |
Koňské stříkačky |
V |
--- |
Vl |
Gerla MIlan |
732974398 |
9.6.2018 |
So |
21:00 |
Valašská Senice / Hřiště TJ Valašská Senice |
Noční soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Juráň Ladislav |
731491556 |
10.6.2018 |
Ne |
8:00 |
Valašská Polanka / Hřiště |
Soutěž MH - OL |
MH |
PL |
Pl |
Psota Radim |
603704284 |
10.6.2018 |
Ne |
13:00 |
Valašská Polanka / Hřiště |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Zrník Rostislav |
724178674 |
16.6.2018 |
So |
8:00 |
Horní Lideč / Sportoviště |
Okresní kolo v PS |
M,Ž |
PS |
PS |
OORR |
571165655 |
22.6.2018 |
Pá |
21:30 |
Lešná / Výletiště Lešná |
Noční pohárovka |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Grygařík Zdeněk |
732200318 |
23.6.2018 |
So |
9:00 |
Hutisko - Solanec / Hřiště TJ |
O pohár SDH |
MH |
PL |
Pl |
Mikunda Martin |
734598496 |
23.6.2018 |
So |
13:00 |
Valašská Bystřice / Hřiště TJ |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Křenek Petr |
737983290 |
24.6.2018 |
Ne |
9:00 |
Jarcová / Hřiště |
Soutěž MH - OL |
MH |
PL |
Pl |
Kuráň Martin |
604441602 |
24.6.2018 |
Ne |
10:00 |
Jarcová / Hřiště |
TFA |
TFA |
TFA |
TFA |
Šula Jaroslav |
604870532 |
24.6.2018 |
Ne |
13:00 |
Němetice / Němetice |
Pohárová soutěž |
M,Ž |
Púd |
Dú |
Kunovský Lubomír |
608871144 |
30.6.2018 |
So |
9:30 |
Stanovnice / Prostranství u zbrojnice |
TFA |
TFA |
TFA |
TFA |
Řepka Josef |
732221440 |
30.6.2018 |
So |
17:00 |
Lhota u Vsetína / Hřiště FC Lhota u Vsetína |
Memoriál Ondry Zezuly |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Lukáš Michal |
724575976 |
30.6.2018 |
So |
13:00 |
Liptál / Hřiště |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Tkadlec |
737672058 |
30.6.2018 |
So |
10:00 |
Mikulůvka / Hřiště |
O pohár strosty SDH Mikulůvka |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Adámek Petr |
605892189 |
30.6.2018 |
So |
21:00 |
Valašské Příkazy / Hřiště |
Noční soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
PS |
Smolík Josef |
723302719 |
1.7.2018 |
Ne |
11:00 |
Seninka / Sportovní areál |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Švirák Petr |
731173791 |
1.7.2018 |
Ne |
12:30 |
Študlov / Hřiště Študlov |
Memoriál Jindřicha Polácha |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Bodlák Radek |
737925716 |
5.7.2018 |
Čt |
12:30 |
Horní Bečva / HB centrum |
O sousoší Cyrila a Metoděje |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Vašut Pavel |
603498739 |
6.7.2018 |
Pá |
17:00 |
Velké Karlovice Tísňavy / Hasičská zbrojnice |
Dětská TFA |
MH |
TFA |
TFA |
Vojvodík Lukáš |
731475775 |
6.7.2018 |
Pá |
21:00 |
Velké Karlovice Tísňavy / Hasičská zbrojnice |
Noční TFA |
M,Ž |
TFA |
TFA |
Vojvodík Lukáš |
731475775 |
6.7.2018 |
Pá |
9:00 |
Jablůnka / Hřiště |
O putovní pohár starosty obce Jablůnka |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Hruška Jiří |
731029874 |
6.7.2018 |
Pá |
21:00 |
Choryně / Výletiště Choryně |
Noční soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
Dú |
Pavlín Josef |
602765187 |
8.7.2018 |
Ne |
13:00 |
Pozděchov / Sportovní areál |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Zrník Miroslav |
737739662 |
8.7.2018 |
Ne |
10:00 |
Velké Karlovice Tísňavy / Hasičská zbrojnice |
O valašský širák |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Táborský Karel |
737432248 |
8.7.2018 |
Ne |
14:00 |
Velké Karlovice Tísňavy / Hasičská zbrojnice |
Soutěž MH |
MH |
PL |
Pl |
Vojvodík Lukáš |
731475775 |
13.7.2018 |
Pá |
21:30 |
Horní Lideč / Sportoviště |
O putovní pohár starosty obce |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Krajča Vojtěch |
739497838 |
13.7.2018 |
Pá |
22:00 |
Němetice / Němetice |
Noční soutěž - memoriál Václava Kunovského |
M,Ž |
Púd |
Dú |
Kunovský Lubomír |
608871144 |
14.7.2018 |
So |
9:00 |
Veselá / Sportoviště Veselá |
Soutěž MH - OL |
MH |
PL |
Pl |
Šuvada Vladislav |
731419672 |
14.7.2018 |
So |
14:00 |
Veselá / Sportoviště Veselá |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Václav Rudolf |
605549842 |
15.7.2018 |
Ne |
9:00 |
Prlov / Hřiště |
Soutěž MH |
MH |
PL |
Pl |
Juráň Marek |
733798100 |
15.7.2018 |
Ne |
14:00 |
Prlov / Hřiště |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Juráň Marek |
733798100 |
15.7.2018 |
Ne |
9:00 |
Kunovice / Sportoviště |
Soutěž MH - OL |
MH |
PL |
Pl |
Mareček Tomáš |
777252870 |
20.7.2018 |
Pá |
21:00 |
Vidče / Hřiště |
Noční soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Knebl Oldřich |
605082706 |
21.7.2018 |
So |
9:00 |
Růžďka / Fotbalové hřiště |
Najtvrdší hasič Ruzdeckej kotliny |
M,Ž |
TFA |
TFA |
Novosad Filip |
602555365 |
22.7.2018 |
Ne |
13:00 |
Leskovec / Hřiště |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Hromada Martin |
739091793 |
28.7.2018 |
So |
13:00 |
Kateřinice / Areál Březiny |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Kobéda Miroslav |
731574967 |
28.7.2018 |
So |
13:00 |
Francova Lhota / Hřiště TJ Sokol |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Chmela Radek |
739999737 |
28.7.2018 |
So |
8:00 |
OSH Vsetín / Valašské Meziříčí - letní stadion |
Krajské kolo v PS |
M,Ž |
PS |
SHS |
OORR Vsetín |
571165655 |
28.7.2018 |
So |
13:00 |
Nový Hrozenkov / Hřiště |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
Žárský Petr |
739968063 |
29.7.2018 |
Ne |
13:00 |
Lužná / Hřiště |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Novák Miroslav |
721126309 |
3.8.2018 |
Pá |
20:00 |
Bystříčka / Sportoviště U Lukášů |
Noční soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Palát Aleš |
605 555 411 |
4.8.2018 |
So |
14:00 |
Hrachovec / Hřiště |
Pohárová soutěž - VL |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Knebl Evžen |
604274004 |
4.8.2018 |
So |
9:00 |
Semetín / Hřiště Semetín |
Soutěž MH - OL |
MH |
PL |
Pl |
Hrňa Radomír |
605707302 |
4.8.2018 |
So |
14:00 |
Semetín / Hřiště Semetín |
Poharová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Hořanský Dalibor |
776320136 |
5.8.2018 |
Ne |
13:00 |
Lidečko / Hřiště |
O putovní pohár Čertových skal |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Kulíšek Alois |
739472334 |
5.8.2018 |
Ne |
9:00 |
Růžďka / Fotbalové hřistě |
O pohár starosty SDH Růžďka |
MH |
PL |
Pl |
Novosad Filip |
602555365 |
11.8.2018 |
So |
8:00 |
Oznice / Hřiště |
Oznické "60" |
MH |
PL |
Pl |
Sousedík Přemysl |
724760271 |
11.8.2018 |
So |
11:00 |
Kunovice / Hasičské cvičiště Kunovice |
O putovní pohár SDH Kunovice |
M,Ž |
Púd |
PS |
Kuchařík Petr |
725 281 173 |
12.8.2018 |
Ne |
8:00 |
Dolní Bečva / Sportovní areál |
O štít Radhoště |
MH |
PL |
Pl |
Mikuda Libor |
724409699 |
12.8.2018 |
Ne |
11:00 |
Dolní Bečva / Sportovní areál |
O štít Radhoště |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Petrla Michal |
775302002 |
12.8.2018 |
Ne |
14:00 |
Valašská Senice / Hřiště |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Juráň Ladislav |
731491556 |
18.8.2018 |
So |
10:00 |
Halenkov / Park za zbrojnicí |
TFA |
TFA |
TFA |
TFA |
Martin Januš |
605927998 |
18.8.2018 |
So |
14:00 |
Tylovice / Městský park Rožnov p Radhoštěm |
O pohár starosty |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Gajdůšek Stanislav |
737350991 |
18.8.2018 |
So |
8:30 |
Velká Lhota / Hřiště Velká Lhota |
O pohár starosty SDH |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Sabo Josef |
606122633 |
18.8.2018 |
So |
8:00 |
Lešná / Hřiště Lešná |
Soutěž MH - OL |
MH |
PL |
Pl |
Grygaříková Markéta |
734302719 |
18.8.2018 |
So |
13:30 |
Veselá / Sportovní areál Veselá |
TFA mladí hasiči |
MH |
TFA |
Vl |
Bubelová Lucie |
602 776 443 |
19.8.2018 |
Ne |
13:00 |
Lešná / Hřiště Lešná |
Pohárová soutěž - VL |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Grygařík Zdeněk |
732200318 |
25.8.2018 |
So |
9:00 |
Vigantice / Hřiště TJ |
O pohár okrsku č. 3 |
MH |
PL |
Pl |
Pokorný Dušan |
725634052 |
25.8.2018 |
So |
10:00 |
Sklárny Karolínka / Ratkovská grapa |
49. ročník soutěže Ratkovská grapa |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Gašek Vlastimil |
603182734 |
25.8.2018 |
So |
8:00 |
Choryně / Hřiště |
Pohárová soutěž |
V |
Púd |
SHS |
Pavlín Josef |
602765187 |
26.8.2018 |
Ne |
9:00 |
Janová / Hřiště |
Janovské "60" |
MH |
PL |
Pl |
Machalec Richard |
603451525 |
1.9.2018 |
So |
9:00 |
Hutisko -Solanec / Víceúčelové hřistě |
Hutisské "60" |
MH |
J60 |
Pl |
Maléř Petr |
724178682 |
1.9.2018 |
So |
14:00 |
Hrachovec / Hřiště TJ |
Hasičské stovky |
M,Ž |
PS |
SHS |
Knebl Evžen |
604274004 |
1.9.2018 |
So |
9:00 |
Střítež nad Bečvou / Hřiště |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Fabián Dan |
604671080 |
2.9.2018 |
Ne |
14:00 |
Lidečko / Hřiště |
O putovní pohár |
V |
Púd |
Vl |
Kulíšek Alois |
734472334 |
8.9.2018 |
So |
10:00 |
Prostřední Bečva / Parkoviště u kostela |
O pohár starosty obce |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Stodůlka Martin |
737388712 |
8.9.2018 |
So |
14:00 |
Prlov / Hřiště |
Soutěž veteránů |
V |
Púd |
Vl |
Juráň Marek |
733798100 |
9.9.2018 |
Ne |
14:00 |
Lužná / Hřiště |
Soutěž veteránů |
V |
Púd |
Vl |
Novák Miroslav |
721126309 |
16.9.2018 |
Ne |
15:00 |
Pozděchov / Sportovní areál |
Soutěž veteránů |
V |
Púd |
Vl |
Zrník Miroslav |
737739662 |
21.9.2018 |
Pá |
20:00 |
Dolní Bečva / Sportovní areál |
Noční pohárovka |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Petrla Michal |
775302002 |
22.9.2018 |
So |
10:00 |
Jasenka / Hřiště u bývalé školy |
TFA |
TFA |
TFA |
TFA |
Martinek Ondřej |
739816827 |
22.9.2018 |
So |
8:00 |
SDH Semetín / Hřiště Semetín |
Závod hasičské všestrannosti |
MH |
PL |
Pl |
OORM |
571165655 |
30.9.2018 |
Ne |
9:00 |
Velké Karlovice Tísňavy / Hřiště |
Karlovské šedesátky |
MH |
PL |
Pl |
Vojvodík Lukáš |
731475775 |
6.10.2018 |
So |
9:00 |
Valašská Bystřice / Hřiště TJ |
TFA |
TFA |
TFA |
TFA |
Křenková |
732382963 |
7.10.2018 |
Ne |
9:00 |
Velké Karlovice Tísňavy / Hřiště |
Karlovský braňák |
MH |
PL |
Pl |
Vojvodík Lukáš |
731475775 |