Termín: |
Čas: |
Pořádající SDH / místo konání: |
Název soutěže: |
Kat: |
Disc: |
Prav: |
Zodpovídá: |
Telefon: |
1.3.2020 |
Ne |
9:00 |
Velké Karlovice Tisňavy / Sjezdovka Razula |
Zimní železný hasič |
TFA |
TFA |
TFA |
Vojvodíková Eva |
725856971 |
11.4.2020 |
So |
12:00 |
Vsetín město / Areál Jasenice |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž |
Púd |
SHS |
Janiš Petr |
739599105 |
2.5.2020 |
So |
8:00 |
Střítež nad Bečvou / Hřiště |
Obvodová soutěž MH - obv. Val. Meziříčí ZRUŠENO! |
|
PL |
Pl |
Hlaváč Matěj |
|
2.5.2020 |
So |
8:00 |
Jarcová / Hřiště TJ |
Obvodová soutěž MH - obv. Vsetín ZRUŠENO! |
MH |
PL |
Pl |
Kuráň Martin |
604441602 |
16.5.2020 |
So |
9:00 |
Vigantice / Hřiště |
Obvodová soutěž PS ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
Pokorný |
|
16.5.2020 |
So |
9:00 |
Babice / Hasičské cvičiště |
Obvodová soutěž PS ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
Gába Karel |
603894451 |
16.5.2020 |
So |
9:00 |
Hovězí / Hřiště |
Obvodová soutěž PS ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
Fila Tomáš |
737066728 |
16.5.2020 |
So |
8:00 |
Hošťálková / Hřiště TJ |
Obvodová soutěž PS ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
Kutěj Josef |
737941731 |
17.5.2020 |
Ne |
10:00 |
Horní Lideč / Hřiště |
Obvodová soutěž PS ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
Pinka Miroslav |
724179314 |
23.5.2020 |
So |
8:00 |
Juřinka / Hřiště TJ |
Obvodová soutěž PS ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
Konvičný Pavel |
605165061 |
23.5.2020 |
So |
8:00 |
OSH Vsetín / Hřiště Valašská Bystřice |
Okresní kolo Plamen ZRUŠENO! |
MH |
PL |
Pl |
OORM |
|
24.5.2020 |
Ne |
8:00 |
OSH Vsetín / Sportovní areál Hrachovec |
Okresní kolo dorost ZRUŠENO! |
D |
--- |
SHS |
OORM |
|
30.5.2020 |
So |
12:00 |
Hrachovec / Sportovní areál Hrachovec |
Hasičské stovky ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
Knebl Evžen |
604247004 |
30.5.2020 |
So |
10:00 |
Velké Karlovice Tisňavy / Hřiště |
O pohár obce Velké Karlovice ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Vojvodík Jaromír |
603803407 |
30.5.2020 |
So |
8:30 |
Stanovnice / Hasičská zbrojnice |
Nejsilnější mladý hasič ZRUŠENO! |
TFA |
TFA |
Vl |
Řepka Josef |
732221440 |
30.5.2020 |
So |
16:00 |
Stanovnice / Hasičská zbrojnice |
TFA ZRUŠENO! |
TFA |
TFA |
TFA |
Řepka Josef |
732221440 |
31.5.2020 |
Ne |
14:00 |
Hovězí / Hřiště TJ |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Fila Tomáš |
737066728 |
5.6.2020 |
Pá |
21:00 |
Leskovec / Sportovní areál |
Noční pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Řezníček Tomáš |
776248488 |
6.6.2020 |
So |
9:30 |
Babice / Hasičské cvičiště |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Gába Karel |
603894451 |
12.6.2020 |
Pá |
21:00 |
Valašská Senice / Hřiště |
Noční pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
|
|
14.6.2020 |
Ne |
13:00 |
Pozděchov / Areál SDH |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Zicha Pavel |
737739662 |
19.6.2020 |
Pá |
21:30 |
Lešná / Výletiště |
Noční pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Grygařík Zdeněk ml. |
732200318 |
20.6.2020 |
So |
9:00 |
Hutisko Solanec / Hřiště TJ |
Soutěž MH OL ZRUŠENO! |
MH |
PL |
Pl |
Mikunda Martin |
734598496 |
20.6.2020 |
So |
15:00 |
Police / Hasičská zbrojnice |
Soutěž koňských stříkaček ZRUŠENO! |
V |
--- |
Vl |
Gerla Milan |
732974398 |
20.6.2020 |
So |
21:00 |
Valašská Senice / Hřiště |
Noční pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
|
|
21.6.2020 |
Ne |
9:00 |
Jarcová / Hřiště TJ |
Soutěž MH OL ZRUŠENO! |
MH |
PL |
Pl |
Kuráň Martin |
604441602 |
21.6.2020 |
Ne |
10:00 |
Jarcová / Hřiště motokrosový sreál |
TFA ZRUŠENO! |
TFA |
TFA |
TFA |
Šula Jaroslav |
604870532 |
21.6.2020 |
Ne |
13:00 |
Němetice / Výletiště |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Kunovský Luboš |
608871144 |
27.6.2020 |
So |
17:00 |
Lhota u Vsetína / Hřiště |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Lukáš Michal |
724575976 |
27.6.2020 |
So |
21:30 |
Valašské Příkazy / Hřiště |
Noční pohárová soutěž ZRUŠENO! |
|
Púd |
SHS |
Smolík Josef |
723745266 |
27.6.2020 |
So |
13:00 |
Valašská Bystřice / Hřiště TJ |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Křenek Petr |
737983290 |
27.6.2020 |
So |
8:00 |
OSH Vsetín / Stadion Valašské Meziříčí |
Okresní kolo PS ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
PS |
SHS |
OORR |
|
28.6.2020 |
Ne |
9:00 |
Kunovice / Sportoviště |
Soutěž MH OL |
MH |
PL |
Pl |
Ing. Mareček Tomáš |
777252870 |
3.7.2020 |
Pá |
21:00 |
Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice Tisňavy |
Železný hasič V.Karlovic |
TFA |
TFA |
TFA |
Vojvodík Lukáš |
731475775 |
3.7.2020 |
Pá |
21:30 |
Choryně / Neuvedeno |
Noční pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Trlifaj Jaromír |
604255272 |
3.7.2020 |
Pá |
16:00 |
Velké KArlotice Tisňavy / Hasičská zbrojnice |
Dětské TFA |
MH |
TFA |
Vl |
Vojvodík Lukáš |
731475775 |
4.7.2020 |
So |
13:00 |
Liptál / Hřiště |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
Vl |
Tkadlec |
737672058 |
4.7.2020 |
So |
21:30 |
Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice Tisňavy |
O Valašský širák |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Táborský Karel |
737432248 |
4.7.2020 |
So |
9:00 |
Jablůnka / Hřiště TJ |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Hruška Jiří |
731029874 |
5.7.2020 |
Ne |
13:00 |
Horní Bečva / Hasičská zbrojnice |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
|
|
5.7.2020 |
Ne |
11:00 |
Seninka / Sportovní areál |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Švirák Petr |
731173791 |
5.7.2020 |
Ne |
13:00 |
Študov / Hřiště |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Bodlák David |
737925716 |
10.7.2020 |
Pá |
22:00 |
Němetice / Výletiště |
Noční pohárová soutěž |
M,Ž |
Púd |
SHS |
Kunovský Luboš |
608871144 |
11.7.2020 |
So |
21:30 |
Horní Lideč / Sportovní areál |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Krajča Vojtěch |
739497838 |
11.7.2020 |
So |
13:00 |
Kateřinice / Areál Březiny |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Kobéda Miroslav |
731574967 |
11.7.2020 |
So |
9:00 |
Veselá / Sportovní areál Veselá |
Soutěž MH OL |
MH |
PL |
Pl |
Šuvada Vladislav |
731419672 |
11.7.2020 |
So |
14:00 |
Veselá / Sportovní areál Veselá |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Rudolf Václav |
605549842 |
11.7.2020 |
So |
14:00 |
Velká Lhota / Hřiště Velká Lhota |
O pohár starosty SDH ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Sabo Josef |
606122633 |
12.7.2020 |
Ne |
9:00 |
Prlov / Sportovní areál |
Soutěž MH |
MH |
PL |
Pl |
Juráň Marek |
733798100 |
12.7.2020 |
Ne |
14:00 |
Prlov / Sportovní areál |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Juráň Marek |
733798100 |
17.7.2020 |
Pá |
21:00 |
Vidče / Hasičská zbrojnice |
Noční pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Knebl Oldřich |
605082706 |
18.7.2020 |
So |
15:00 |
Růžďka / Hřiště TJ |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
--- |
Vl |
Novosad Filip |
60555365 |
19.7.2020 |
Ne |
13:00 |
Leskovec / Sportovní areál |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Hromada Martin |
739091793 |
25.7.2020 |
So |
13:00 |
Francova Lhota / Hřiště TJ |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Bambuch Martin |
773911986 |
25.7.2020 |
So |
14:00 |
Zašová / Hasičská zbrojnice |
Soutěž koňských stříkaček |
V |
--- |
Vl |
Dobeš Radek |
730575452 |
25.7.2020 |
So |
8:00 |
OSH Kroměříž / není uvedeno |
Krajské kolo v PS ZRUŠENO! |
M,Ž |
PS |
SHS |
|
|
26.7.2020 |
Ne |
13:00 |
Lužná / Hřiště TJ |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Novák Miroslav |
721126309 |
1.8.2020 |
So |
9:00 |
Semetín / Hřiště |
Soutěž MH OL |
MH |
PL |
Pl |
Hrňa Radomír |
605707302 |
1.8.2020 |
So |
14:00 |
Semetín / Hřiště |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Hořanský Dalibor |
776320135 |
1.8.2020 |
So |
14:00 |
Krhová / Hřiště TJ |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Sekyra Dalibor |
604509418 |
1.8.2020 |
So |
9:00 |
Horní Lideč / Sportovní areál |
TFA ZRUŠENO! |
TFA |
TFA |
TFA |
Mužikovská Barbora |
604442808 |
1.8.2020 |
So |
14:00 |
Valašské Příkazy / Hřiště |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Smolík Josef |
723745266 |
2.8.2020 |
Ne |
9:00 |
Hovězí / Hřiště TJ |
Soutěž MH OL |
MH |
PL |
Pl |
Černotová Michaela |
728641779 |
2.8.2020 |
Ne |
13:00 |
Lidečko / Areál skal |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Kulíšek Alois |
739472334 |
7.8.2020 |
Pá |
21:00 |
Bystřička / Sportovní areál |
Noční pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Palát Aleš |
605555411 |
8.8.2020 |
So |
9:00 |
Růžďka / Hřiště TJ |
Soutěž MH OL |
MH |
PL |
Pl |
Novosad Filip |
602555365 |
8.8.2020 |
So |
10:00 |
Mikulůvka / Hřiště |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Potočný |
731863226 |
8.8.2020 |
So |
9:00 |
Veselá / Sportovní areál Veselá |
TFA MH ZRUŠENO! |
MH |
TFA |
Vl |
Šuvada Vladislav |
731419672 |
9.8.2020 |
Ne |
8:00 |
Dolní Bečva / Sportovní areál |
Soutěž MH ZRUŠENO! |
MH |
PL |
Pl |
Kulišťák Vojtěch |
737519782 |
9.8.2020 |
Ne |
10:00 |
Dolní Bečva / Sportovní areál |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Pavlica Martin |
725677409 |
9.8.2020 |
Ne |
9:00 |
Valašská Polanka / Areál TJ |
Soutěž MH OL |
MH |
PL |
Pl |
Mikušová |
739292760 |
9.8.2020 |
Ne |
14:00 |
Valašská Polanka / Areál TJ |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Zrník |
724178674 |
15.8.2020 |
So |
14:00 |
Tylovice / Městský park Rožnov p. Radhoštěm |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Gajdůšek Stanislav |
737350991 |
15.8.2020 |
So |
9:00 |
Oznice / Hřiště |
Oznické "60" |
MH |
PL |
Pl |
Sousedík Přemysl |
724760271 |
15.8.2020 |
So |
8:00 |
Halenkov / Hřiště |
TFA ZRUŠENO! |
TFA |
TFA |
TFA |
Januš Martin |
605927998 |
22.8.2020 |
So |
13:00 |
Hrachovec / Sportovní areál Hrachovec |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
Dú |
Knebl Evžen |
604247004 |
22.8.2020 |
So |
9:00 |
Horní Bečva / Hřiště TJ |
Soutěž MH OL - O pohár starosty okrsku č.3 |
MH |
PL |
Pl |
Vašut Pavel |
|
22.8.2020 |
So |
10:00 |
Sklárny Karolínka / Údolí Raťka |
Raťkovská grapa |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Gašek Vlastimil |
603182734 |
23.8.2020 |
Ne |
9:00 |
Janová / Hřiště TJ |
Janovské |
MH |
Šm |
Pl |
Machalec Richard |
603451528 |
23.8.2020 |
Ne |
14:00 |
Valašská Senice / Hřiště |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
|
|
29.8.2020 |
So |
9:00 |
Hutisko Solanec / Víceúčelové hřiště ZŠ |
Hutiské |
MH |
Šm |
Pl |
Maléř Petr |
724178682 |
29.8.2020 |
So |
9:00 |
Choryně / Hřiště TJ |
Soutěž veteránů |
V |
Púd |
Vl |
Pavlín Josef |
603911806 |
29.8.2020 |
So |
10:00 |
Střítež nad Bečvou / Hřiště |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Melichařík Karel |
604142228 |
30.8.2020 |
Ne |
10:00 |
Lešná / Hřiště TJ |
Pohárová soutěž |
M,Ž,V |
Púd |
VHL |
Grygařík Zdeněk ml. |
732200318 |
5.9.2020 |
So |
9:00 |
Huslenky / Hřiště |
TFA MH ZRUŠENO! |
MH |
TFA |
Vl |
Kovářová Jana |
601500858 |
6.9.2020 |
Ne |
14:00 |
Lidečko / Lidečko Čertovy skály |
O pohár veteránů |
V |
Púd |
Vl |
Kulíšek Alois |
739472334 |
12.9.2020 |
So |
8:00 |
Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice |
Dětské TFA |
MH |
TFA |
Vl |
Vojvodík Jaromír |
603803407 |
13.9.2020 |
Ne |
14:00 |
Lužná / Hřiště |
Soutěž veteránů |
V |
Púd |
Vl |
Novák Miroslav |
721126309 |
18.9.2020 |
Pá |
20:00 |
Dolní Bečva / Sportovní areál |
Noční O pohár starosty SDH |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Pavlica Martin |
725677409 |
19.9.2020 |
So |
8:00 |
OSH Uherské Hradiště / neuvedeno |
Soutěž O pohár ředitele HZS ZK ZRUŠENO! |
MH |
PL |
Pl |
|
|
19.9.2020 |
So |
14:00 |
Prlov / Hřiště |
Soutěž veteránů |
V |
Púd |
Vl |
Juráň Marek |
733798100 |
20.9.2020 |
Ne |
14:00 |
Pozděchov / Areál SDH |
Soutěž veteránů |
V |
Púd |
Vl |
Zicha Pavel |
737739662 |
20.9.2020 |
Ne |
8:00 |
OSH Zlín / neuvedeno |
Soutěž O zlatý pohár hejtmana ZK ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
|
|
26.9.2020 |
So |
8:00 |
Oznice / Hřiště |
ZHV MH ZRUŠENO! |
MH |
PL |
Pl |
OORM |
|
3.10.2020 |
So |
9:00 |
Babice / Hasičské cvičiště |
Pohárová soutěž ZRUŠENO! |
M,Ž,V |
Púd |
SHS |
Gába Karel |
603894451 |