Přehled soutěží pro rok 2021

Termín: Čas: Pořádající SDH / místo konání: Název soutěže: Kat: Disc: Prav: Zodpovídá: Telefon:
7.3.2021 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Sjezdovka Razula TFA ZRUŠENO! M,Ž TFA Vl Vojvodíková Eva 725856971
10.4.2021 So 11:00 Vsetín město / Tartan Jasenice Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd SHS Janiš Petr 739599105
2.5.2021 Ne 9:00 Jarcová / Hřiště 1. kolo Plamen - obvod Vsetín ZRUŠENO! MH PL Pl OORM
2.5.2021 Ne 9:00 Střítež nad Bečvou / Hřiště 1. kolo Plamen - obvod Valašské Meziříčí ZRUŠENO! MH PL Pl OORM
15.5.2021 So 9:00 Juřinka / Hřiště Obvodní kolo PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS
15.5.2021 So 9:00 Hovězí / Hřiště Obvodní kolo PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS
15.5.2021 So 9:00 Babice / Hřiště Obvodní kolo PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS
15.5.2021 So 9:00 Hošťálková / Hřiště Obvodní kolo PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS
15.5.2021 So 9:00 Růžďka / Hřiště Obvodní kolo PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS
15.5.2021 So 9:00 Vigantice / Hřiště Obvodní kolo PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS
16.5.2021 Ne 9:00 Horní Lideč / Sportovní areál Obvodní kolo PS ZRUŠENO! M,Ž,V PS SHS
22.5.2021 So 8:00 OSH Vsetín / Letní stadion Valašské Meziříčí Okresní kolo Plamen ZRUŠENO! MH PL Pl OORM
23.5.2021 Ne 8:00 OSH Vsetín / Letní stadion Valašské Meziříčí Okresní kolo dorost ZRUŠENO! D PS SHS OORM
29.5.2021 So 10:00 Hrachovec / Sportovní areál Hrachovec Hasičské stovky M,Ž J100 SHS Knebl Evžen 604274004
29.5.2021 So 13:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hřiště Pohárová soutěž O pohár obce M,Ž,V Púd SHS Vojvodík Jaromír 603803407
29.5.2021 So 9:00 Bystřička / Hřiště Soutěž MH OL, zrušeno s možným náhradním termínem MH PL Pl
30.5.2021 Ne 9:00 Hovězí / Fotbalové hřiště Soutěž MH OL, zrušeno s možným náhradním termínem MH PL Pl Černotová Michaela 728641779
30.5.2021 Ne 14:00 Hovězí / Fotbalové hřiště Pohárová soutěž, zrušeno s možným náhradním termínem M,Ž,V Púd SHS Fila Tomáš 737066728
4.6.2021 21:00 Leskovec / Sportovní areál Leskovec Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Řezníček Tomáš 776248488
5.6.2021 So 9:00 Hutisko - Solanec / Hřiště TJ Soutěž MH OL, zrušeno s možným náhradním termínem MH PL Pl Mikunda Martin 734598496
5.6.2021 So 14:00 Zubří / Klidové centrum Soutěž koňských vahadlových stříkaček ZRUŠENO! M,Ž --- Vl Petrle Antonín 739671554
6.6.2021 Ne 9:00 Valašská Polanka / Fotbalové hřiště Soutěž MH OL, zrušeno s možným náhradním termínem MH PL Pl Mikušová Monika 739292760
6.6.2021 Ne 14:00 Valašská Polanka / Hřiště Pohárová soutěž, zrušeno s možným náhradním termínem M,Ž,V Púd SHS Zrník 724178674
12.6.2021 So 8:00 OSH Vsetín / Letní stadion Valašské Meziříčí Krajské kolo Plamen ZRUŠENO! MH PL Pl OORM
13.6.2021 Ne 8:00 OSH Vsetín / Letní stadion Valašské Meziříčí Krajské kolo dorost ZRUŠENO! D --- SHS OORM
19.6.2021 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště TJ Pohárová soutěž o pohár starosty obce M,Ž,V Púd SHS Křenek Petr 777983290
19.6.2021 So 8:00 OSH Vsetín / Letní stadion Valašské Meziříčí Okresní kolo PS ZRUŠENO! M,Ž PS SHS OORR
19.6.2021 So 9:00 SDH Hutisko Solanec / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Maléř Petr +420724178682
20.6.2021 Ne 9:00 Jarcová / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Kuráň Martin 604441602
20.6.2021 Ne 13:00 Pozděchov / Hřiště Pohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL Zrník Miroslav 737739662
25.6.2021 21:00 Lešná / Výletiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Grygařík Zdeněk ml. 732200318
26.6.2021 So 17:00 Lhota u Vsetína / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Lukáš Michal 724575976
26.6.2021 So 9:00 Kunovice / Cvičiště SDH Soutěž MH OL MH PL Pl Mareček Tomáš 777252870
26.6.2021 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště Pozvánka na soutěž O pohár starosty obce M,Ž,V Púd SHS Křenek 777983290
27.6.2021 Ne 9:00 Růžďka / Hřiště TJ Soutěž MH OL MH PL Pl Novosad Filip 602555365
2.7.2021 17:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice TFA MH MH --- Vl Vojvodík Lukáš 731475775
2.7.2021 21:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice TFA M,Ž,V TFA TFA Vojvodík Lukáš 731475775
3.7.2021 So 13:00 Liptál / Hřiště TJ Pohárová soutěž O pohár starosty obce M,Ž,V Púd SHS Tkadlec 737672058
3.7.2021 So 8:30 Stanovnice / Hasičská zbrojnice TFA mladých hasičů MH TFA Vl Řepka Josef 732221440
3.7.2021 So 9:00 Jablůnka / Fotbalové hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Hruška Jiří 731029874
3.7.2021 So 16:00 Růžďka / Růždecká grapa Soutěž M,Ž,V --- Vl Novosad Filip 602555365
4.7.2021 Ne 11:00 Seninka / Hřiště Pohárová soutěž O pohár starosty SDH M,Ž,V Púd SHS Švirák Petr 731173791
4.7.2021 Ne 14:00 Šudlov / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Bodlák David 737925716
4.7.2021 Ne 11:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Vojvodík Jaromír 603803407
5.7.2021 Po 13:00 Horní Bečva / U hasičské zbrojnice Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Divín Svatopluk 603521250
10.7.2021 So 21:30 Horní Lideč / Stadion Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Krajča Vojtěch 739497838
10.7.2021 So 13:00 Kateřinice / Areál Březiny Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Kobéda Miroslav 731574967
10.7.2021 So 9:00 Veselá / Sportovní areál Veselá Soutěž MH OL MH PL Pl Šuvada Vladislav 731419672
10.7.2021 So 14:00 Veselá / Sportovní areál Veselá Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Rudolf Václav 605549842
11.7.2021 Ne 9:00 Prlov / Areál "U smrku" Soutěž MH MH PL Pl Juráň Marek 733798100
11.7.2021 Ne 14:00 Prlov / Areál "U smrku" Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Juráň Marek 733798100
16.7.2021 21:00 Vidče / Hasičská zbrojnice Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Žemla Vladimír 734493732
17.7.2021 So 14:00 Velká Lhota / Fotbalové hřiště Pohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL Sabo Josef 606122633
18.7.2021 Ne 13:00 Leskovec / Sportovní areál Leskovec Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Hromada Martin 739091793
24.7.2021 So 14:00 Francova Lhota / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Bambuch Martin 773911986
24.7.2021 So 8:00 OSH Kroměříž / Hřiště Krajské kolo PS M,Ž PS SHS OSH Kroměříž
25.7.2021 Ne 13:00 Lužná / Fotbalové hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Novák Miroslav 721126309
31.7.2021 So 13:00 Nový Hrozenkov / Fotbalové hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Žárský Petr 739968063
31.7.2021 So 14:00 Zašová / Hasičská zbrojnice Soutěž koňských vahadlových stříkaček M,Ž --- Vl Dobeš Radek 730575452
1.8.2021 Ne 13:00 Lidečko / Areál Čertovy skály Pohárová soutěž O pohár čertových skal M,Ž,V Púd SHS Kulíšek Alois 739472334
7.8.2021 So 9:00 Semetín / Fotbalové hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Hrňa Radomír 605707302
7.8.2021 So 14:00 Semetín / Fotbalové hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Hořanský Dalibor 776320135
7.8.2021 So 15:00 Krhová / Fotbalové hřiště Pohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL Sekyra Dalibor 604509418
7.8.2021 So 9:00 Horní Lideč / Stadion TFA ZRUŠENO! M,Ž,V TFA TFA Mužikovská Barbora 604442808
7.8.2021 So 14:00 Valašské Příkazy / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Smolík Josef 723745266
7.8.2021 So 9:00 Veselá / Sportovní areál Veselá TFA MH MH TFA Vl Šuvada Vladislav 731419672
8.8.2021 Ne 8:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Dolní Bečva Soutěž MH MH PL Pl Kulišťák Vojtěch 737519782
8.8.2021 Ne 11:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Dolní Bečva Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Adámek Tomáš 704249583
14.8.2021 So 14:00 Tylovice / Městský park Rožnov p. Radhoštěm Pohárová soutěž O pohár starosty města Rožnov p. R. M,Ž,V Púd SHS Gajdůšek Stanislav 737350991
14.8.2021 So 9:00 Oznice / Hřiště Oznické "60" MH J60 Pl Sousedík Přemysl 724760271
21.8.2021 So 10:00 Hrachovec / Sportovní areál Hrachovec Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Knebl Evžen 604274004
21.8.2021 So 9:00 Prostřední Bečva / Tréninkové hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Stodůlka Martin 737388712
21.8.2021 So 10:00 Sklárny Karolínka / Údolí Raťkov Pohárová soutěž M,Ž,V Púd Gášek Vlastimil 603182734
21.8.2021 So 9:00 Halenkov / Hřiště TFA Halenkovský parkur M,Ž,V TFA TFA Januš Martin 605927998
22.8.2021 Ne 9:00 Janová / Hřiště Janovské "60" MH J60 Pl Machalec Richard 603451528
28.8.2021 So 9:00 Hutisko - Solanec / Víceúčelové hřiště ZŠ Hutiské "60" MH J60 Pl Maléř Petr 724178682
28.8.2021 So 9:00 Střítež nad Bečvou / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Melichařík Matouš 728844811
29.8.2021 Ne 10:00 Lešná / Výletiště Soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL Grygařík Zdeněk ml. 732200318
4.9.2021 So 9:00 Huslenky / Hřiště TFA MH MH TFA Vl Kovářová Jana 601500858
5.9.2021 Ne 14:00 Lidečko / Hřiště Soutěž veteránů O putovní pohár V Púd Vl Kulíšek Alois 739472334
11.9.2021 So 14:00 Prlov / Hřiště Soutěž veteránů V Púd Vl Juráň Marek 733798100
11.9.2021 So 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Sukenická TFA MH MH TFA Vl Vojvodík Lukáš 731475775
11.9.2021 So 13:00 Velké Karlovice Tisňavy / Sukenická TFA M,Ž,V TFA TFA Vojvodík Jaromír 603803407
12.9.2021 Ne 14:00 Lužná / Hřiště TJ Soutěž veteránů V Púd Vl Novák Miroslav 721126309
17.9.2021 20:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Dolní Bečva Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Pavlica Martin 725677409
19.9.2021 Ne 14:00 Pozděchov / Hřiště Soutěž veteránů V Púd Vl Zrník Miroslav 737739662

V databázi bylo nalezeno celkem 86 soutěží pro rok 2021