Přehled soutěží v okrese Vsetín pro rok 2022

Termín: Čas: Pořádající SDH / místo konání: Název soutěže: Kat: Disc: Prav: Zodpovídá: Telefon:
6.3.2022 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Sjezdovka Razula TFA a TFA MH TFA TFA Vl Vojvodík Jaromír, Vojvodík Lukáš 603803407,731475775
7.5.2022 So 7:00 Střítež nad Bečvou / Hřiště TJ Obvodové kolo MH MH PL Pl Hlaváč Matěj 603707183
7.5.2022 So 9:00 Leskovec / Hřiště Obvodové kolo MH MH PL Pl Kuráň Martin 604441602
13.5.2022 16:00 Růžďka / Hřiště Obvodové kolo v PS M,Ž,V PS SHS Novosad Filip 602555365
14.5.2022 So 7:30 Vigantice / Hřiště FK Obvodové kolo v PS M,Ž,V PS SHS Klust Petr 725398939
14.5.2022 So 9:00 Hošťálková / Hřiště Obvodové kolo v PS M,Ž,V PS SHS Kutěj Josef 737941731
14.5.2022 So 8:00 Kunovice / Sportovní areál Obvodové kolo v PS M,Ž,V PS SHS Gaba Vladimír 776643271
15.5.2022 Ne 13:00 Valašské Příkazy / Hřiště Obvodové kolo v PS M,Ž,V PS SHS Smolík Josef 723745266
21.5.2022 So 8:00 OORM / Valašské Meziříčí Okresní kolo Plamen MH PL Pl OORM 571165655
22.5.2022 Ne 8:00 OORM / Valašské Meziříčí Okresní kolo dorost D PL Pl OORM 571165655
28.5.2022 So 9:00 Obvody - výsledky / sportoviště Obvodové kolo v PS M,Ž,V PS SHS Fila Tomáš 737066728
29.5.2022 Ne 11:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hřiště Pohárová soutěž O pohár starosty obce M,Ž,V Púd PS Vojvodík Jaromír 603803407
3.6.2022 21:00 Leskovec / Sportovní areál Noční soutěž O pohár valašských kotárů M,Ž,V Púd PS Řezníček Tomáš 776248488
4.6.2022 So 8:00 Juřinka / Hřiště Obvodové kolo v PS POZOR změna termínu platí 4.6. M,Ž,V PS SHS Konvičný Pavel 725064172
5.6.2022 Ne 9:00 Hovězí / Hřiště Soutěž MH OL 13. ročník memoriálu Stanislava Grycmana MH PL Pl Černotová Michaela 728641779
11.6.2022 So 8:00 OORM / Horní Lideč Krajské kolo MH MH PL Pl OORM 571165655
12.6.2022 Ne 9:00 Valašská Polanka / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Mikušová Monika 739292760
12.6.2022 Ne 14:00 Valašská Polanka / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Zrník 724178674
12.6.2022 Ne 8:00 OORM / Horní Lideč Krajské kolo dorost D PL Pl OORM 571165655
17.6.2022 21:00 Valašská Senice / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Juráň Ladislav 731491556
18.6.2022 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJ Soutěž MH OL MH PL Pl Novosad Filip 602555365
18.6.2022 So 8:00 OORR / Horní Lideč Okresní kolo PS M,Ž PS PS OORR 571165655
19.6.2022 Ne 13:00 Pozděchov / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Zrník Miroslav 737739662
19.6.2022 Ne 9:00 Jarcová / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Kuráň Martin 604441602
24.6.2022 21:30 Lešná / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Grygařík Zdeněk ml. 732200318
25.6.2022 So 17:00 Lhota u Vsetína / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Lukáš Michal 724575976
25.6.2022 So 13:00 Kateřinice / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Kobéda Miroslav 731574967
25.6.2022 So 9:00 Hutisko Solanec / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Mikunda Martin 734598496
25.6.2022 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Křenek Petr 737983290
26.6.2022 Ne 9:00 Kunovice / Hasičské cvičiště Soutěž MH OL MH PL Pl Mareček Tomáš 777252870
26.6.2022 Ne 13:00 Němetice / Výletiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Kunovský Lubomír 608871144
2.7.2022 So 8:30 Stanovnice / Hasičská zbrojnice TFA MH MH TFA Vl Řepka Josef 732221440
3.7.2022 Ne 11:00 Seninka / Hřiště u KD Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Pisklák Pavel 603171704
3.7.2022 Ne 14:00 Študlov / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Bodlák David 737925716
3.7.2022 Ne 9:00 Hovězí / Hřiště Hovězské šedesátky MH PL Pl Černotová Michaela 728641779
5.7.2022 Út 12:00 Horní Bečva / U hasičské zbrojnice Pohárová soutěž - cyrilometodějská M,Ž,V Púd PS Divín Svatopluk 603521250
5.7.2022 Út 9:00 Jablůnka / Hřiště TJ Pohárová soutěž ZRUŠENO! M,Ž,V Púd PS Hruška Jiří, Pagáčová 731029874,731081132
6.7.2022 St 8:00 OSH UH / Uherské Hradiště KK PS M,Ž PS SHS OSH Uherské Hradiště
8.7.2022 16:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice TFA a TFA MH TFA TFA Vl Vojvodík Jaromír, Vojvodík Lukáš 603803407, 731475775
9.7.2022 So 13:00 Liptál / Hřiště O pohár starosty obce a starosty sboru M,Ž,V --- Vl Tkadlec Karel 737672058
9.7.2022 So 16:00 Horní Lideč / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Krajča Vojtěch 739497838
9.7.2022 So 9:00 Veselá / Sportovní areál Veselá Soutěž MH OL MH PL Pl Šuvada Vladislav 731419672
9.7.2022 So 14:00 Veselá / Sportovní areál Veselá Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Malík Roman 605721170
10.7.2022 Ne 11:00 Velké Karlovice Tisňavy / U hasičské zbrojnice Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Vojvodík Jaromír 603803407
15.7.2022 21:00 Vidče / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Knébl Oldřich 605082706
16.7.2022 So 14:00 Velká Lhota / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Sabo Josef 606122633
16.7.2022 So 9:00 Babice / Hřiště Okresní kolo muži 35 + ZRUŠENO! V Púd SHS OORR 571165655
17.7.2022 Ne 9:00 Prlov / Hřiště U smrku Soutěž MH MH PL Pl Juráň Marek 733798100
17.7.2022 Ne 14:00 Prlov / Hřiště U smrku Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Juráň Marek 733798100
23.7.2022 So 12:00 Zašová / U kulturního domu Soutěž koňských vahadlových stříkaček M,Ž --- Vl Dobeš Radomír 724178657
24.7.2022 Ne 14:00 Leskovec / Sportovní areál Memoriál obětí Juřičkova mlýna M,Ž,V Púd PS Hromada Martin 739091793
30.7.2022 So 9:00 Hrachovec / Hřiště Hasičské stovky M,Ž J100 PS Knebl Evžen 604274004
30.7.2022 So 13:00 Hrachovec / Hřiště O pohár starosty okrsku M,Ž,V Púd PS Knebl Evžen 604274004
30.7.2022 So 9:00 Huslenky / Hřiště TFA MH MH TFA Vl Kovářová Jana 604772397
30.7.2022 So 14:00 Francova Lhota / Hřiště TJ Sokol Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Bambuch Martin 773911986
31.7.2022 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJ 57. ročník Zlatá přilba - pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Novák Miroslav 721126309
31.7.2022 Ne 9:00 Bystřička / Sportoviště U Lukášů Soutěž MH OL ZRUŠENO! MH PL Pl Zajíček Jakub 734135919
5.8.2022 21:00 Bystřička / Sportoviště U Lukášů Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Rudolecký Jakub 737653991
6.8.2022 So 9:00 Semetín / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Hrňa Radomír 605707302
6.8.2022 So 14:00 Semetín / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Hořanský Dalibor 776320135
6.8.2022 So 10:00 Krhová / Hřiště O pohár starostky obce M,Ž,V Púd PS Žlebek Kamil 732888798
6.8.2022 So 14:00 Valašské Příkazy / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Smolík Josef 723745266
6.8.2022 So 9:00 Veselá / Sportovní areál Veselá TFA MH ZRUŠENO! MH TFA Vl Šuvada Vladislav 731419672
6.8.2022 So 8:00 OSH Uherské Hradiště / Hřiště KK PS M,Ž PS SHS
7.8.2022 Ne 13:00 Lidečko / Areál pod skalama Pohárová soutěž O putovní pohár M,Ž,V Púd PS Kulíšek Alois 739472334
12.8.2022 22:00 Němetice / Výletiště Noční pohárová soutěž , Memoriál Václava Kunovského M,Ž,V Púd PS Kunovský Lubomír 608871144
13.8.2022 So 9:00 Dolní Bečva / Hřiště Soutěž MH ZRUŠENO! MH PL Pl Kulišťák Vojtěch 737519782
13.8.2022 So 10:00 Sklárny Karolínka / Raťkov 53. ročník Raťkovská grapa M,Ž,V Púd Gašek Vlastimil 603182734
13.8.2022 So 9:00 Oznice / Sportovní areál Oznické "60" MH J60 Pl Sousedík Přemysl 724760271
14.8.2022 Ne 10:00 Dolní Bečva / Hřiště Pohárová soutěž O štít Radhoště M,Ž,V Púd PS Petrla Michal 775302002
20.8.2022 So 14:00 Tylovice / Městský park Rožnov p. Radhoštěm Soutěž O pohár starosty města Rožnov p. Rad. M,Ž,V Púd PS Gajdůšek Stanislav 737350991
20.8.2022 So 8:00 Nový Hrozenkov / Hřiště TJ TFA MH MH TFA Vl Žárský Petr 739968063
20.8.2022 So 9:00 Halenkov / Park TFA Halenkovský pakur M,Ž,V TFA Vl Mareček Antonín 775002629
20.8.2022 So 21:00 Loučka / Společenský areál Noční pohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL Josef Kundrát 777097268
21.8.2022 Ne 9:00 Janová / Hřiště Janovské "60" MH J60 Pl Machalec Richard 603451528
27.8.2022 So 9:00 Hutisko Solanec / Víceúčelové hřiště Hutiské "60" MH J60 Pl Maléř Petr 724178682
27.8.2022 So 9:00 Choryně / Hřiště TJ Soutěž veteránů V Púd Pavlín Josef 603911806
27.8.2022 So 10:00 Lešná / Hřiště Soutěž MH MH PL Pl Petrová Šárka 605469101
27.8.2022 So 15:00 OSH Vsetín / Hřiště Hutisko Solanec Krajské kolo "60" MH J60 Pl OORM 571165655
28.8.2022 Ne 10:00 Lešná / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Grygařík Zdeněk ml. 732200318
3.9.2022 So 8:30 Vigantice / Hřiště FK Soutěž MH OL O pohár okrsku č. 3 MH PL Pl Klust Petr 725398939
4.9.2022 Ne 14:00 Lidečko / Areál Pod skalama Soutěž veteránů V Púd Kulíšek Alois 739472334
10.9.2022 So 14:00 Prlov / Hřiště Soutěž veteránů V Púd Juráň Josef 736119571
10.9.2022 So 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Rozhledna Sukenická TFA a TFA MH TFA TFA Vl Vojvodík Jaromír, Vojvodík Lukáš 603803407, 731475775
11.9.2022 Ne 14:00 Lužná / Staré svičiště Soutěž veteránů V Púd Novák Miroslav 721126309
11.9.2022 Ne 9:00 Veselá / Sportovní areál TFA MH MH TFA TFA Šuvada Vladislav 731419672
16.9.2022 20:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Noční pohárová soutěž O pohár starostky sboru M,Ž,V Púd PS Pavlica Martin 725677409
17.9.2022 So 8:00 OSH Kroměříž / neuvedeno O pohár ředitele HZS ZK MH PL Pl
18.9.2022 Ne 14:00 Pozděchov / Hřiště Soutěž veteránů V Púd Zrník Miroslav 737739662
18.9.2022 Ne 9:00 OSH Vsetín / Hřiště Police O zlatý pohár hejtmana ZK M,Ž Púd SHS OORR 571165655
24.9.2022 So 8:00 OORM / Hřiště Kunovice Závod hasičské všestrannosti MH PL Pl OORM 571165655


V databázi bylo nalezeno celkem 91 soutěží pro rok 2022