Přehled soutěží v okrese Vsetín pro rok 2023

Termín: Čas: Pořádající SDH / místo konání: Název soutěže: Kat: Disc: Prav: Zodpovídá: Telefon:
11.2.2023 So 8:00 Velké Karlovice Tisňavy / Divadlo Karolínka Uzlovačka MH PL Pl Vojvodík Lukáš 731475775
4.3.2023 So 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Sjezdovka Razula TFA a TFA MH TFA TFA --- Vojvodík Jaromír , Vojvodík Lukáš 603803407,731475775
6.5.2023 So 9:00 Horní Bečva / Hřiště Obvodové kolo MH MH PL Pl Divín Svatopluk 603251250
6.5.2023 So 9:00 Semetín / Hřiště Obvodové kolo MH MH PL Pl OORM 571165655
13.5.2023 So 9:00 Lhota u Vsetína / Hřiště Obvodová soutěž PS M,Ž PS SHS Lukáš Michal 724575976
13.5.2023 So 8:00 Babice / Hřiště Obvodová soutěž PS M,Ž PS SHS Jurenka Marek 731505564
13.5.2023 So 9:00 Velké Karlovice / Hřiště Obvodová soutěž PS M,Ž PS SHS Jakeš Jiří 733256900
13.5.2023 So 8:00 Zašová / Hřiště Obvodová soutěž PS M,Ž PS SHS Maňas Stanislav 608847831
20.5.2023 So 8:00 OORM / Valašské Meziříčí Okresní kolo Plamen MH PL Pl OORM
21.5.2023 Ne 8:00 OORM / Valašské Meziříčí Okresní kolo dorost D PS Pl OORM
21.5.2023 Ne 13:00 Horní Lideč / Sportovní areál Obvodová soutěž PS M,Ž PS SHS Pinka Miroslav 724179314
27.5.2023 So 9:00 Lešná / Hřiště Obvodová soutěž PS M,Ž PS SHS Grygařík Zdeněk ml. 732200318
28.5.2023 Ne 13:00 Valašská Polanka / Hřiště Obvodová soutěž PS M,Ž PS SHS Zrník Rostislav 724178674
28.5.2023 Ne 11:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hřiště Pohárová soutěž O pohár starosty obce M,Ž,V Púd SHS Vojvodík JAromír 603803407
2.6.2023 21:00 Leskovec / Sportovní areál Noční soutěž O pohár valašských kotárů M,Ž,V Púd SHS Řezníček Tomáš 776248488
3.6.2023 So 8:00 Lešná / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Petrová Šárka 605469101
4.6.2023 Ne 9:00 Hovězí / Hřiště Soutěž MH OL - 14. ročník memoriálu Stanislava Grycmana MH PL Pl Černotová Michaela 728641779
10.6.2023 So 13:00 Perná / Hřiště Soutěž MH MH PL Pl Pavlík Martin 731635439
10.6.2023 So 8:00 OSH Kroměříž / Hřiště Krajské kolo Plamen MH PL Pl
10.6.2023 So 13:00 Perná / Hřiště Soutěž MH MH PL Pl Pavlík Martin 731635439
11.6.2023 Ne 9:00 Valašská Polanka / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Mikušová Monika 739292760
11.6.2023 Ne 14:00 Valašská Polanka / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Zrník 724178674
11.6.2023 Ne 8:00 OSH Kroměříž / Hřiště Krajské kolo dorost D PL Pl
17.6.2023 So 8:00 OORR / Horní Lideč - sportovní areál Okresní kolo v PS M,Ž PS SHS OORR 571165655
18.6.2023 Ne 9:00 Jarcová / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Kuráň Martin 604441602
18.6.2023 Ne 12:00 Pozděchov / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Zrník Miroslavc 737739662
23.6.2023 20:30 Lešná / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Grygařík Zdeněk ml. 732200318
24.6.2023 So 9:00 Růžďka / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Novosad Filip 602555365
24.6.2023 So 17:00 Lhota u Vsetína / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Lukáš Michal 724575976
24.6.2023 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Křenek Petr 737983290
24.6.2023 So 21:30 Horní Lideč / Sportovní areál Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Krajča Vojtěch 739497838
25.6.2023 Ne 9:00 Kunovice / Sportovní areál Soutěž MH OL MH PL Pl Mareček Tomáš 777252870
1.7.2023 So 15:00 Študlov / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Bodlák David 737925716
1.7.2023 So 8:00 Nový Hrozenkov / Hřiště TJ TFA MH TFA --- --- Žárský Petr 739968063
2.7.2023 Ne 11:00 Seninka / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd Vl Pisklák Pavel 603171704
5.7.2023 St 12:00 Horní Bečva / U hasičské zbrojnice Pohárová soutěž - cyrilomětodějská M,Ž,V Púd SHS Divín Svatopluk 603521250
7.7.2023 16:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice TFA a TFA MH TFA TFA --- Vojvodík Jaromír, Vojvodík Lukáš 603803407, 731475775
8.7.2023 So 15:00 Liptál / Hřiště O pohár starosty obce M,Ž,V Púd SHS Tkadlec Karel 737672058
8.7.2023 So 9:00 Veselá / Sportovní areál Veselá Soutěž MH OL MH PL Pl Šuvada Vladislav 731419672
8.7.2023 So 14:00 Veselá / Sportovní areál Veselá Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Malík Roman 605721170
9.7.2023 Ne 9:00 Horní Bečva / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Divín Svatopluk 603521250
9.7.2023 Ne 11:00 Velké Karlovice Tisňavy / U hasičské zbrojnice Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Vojvodík Jaromír 603803407
14.7.2023 21:00 Vidče / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Knébl Oldřich 605082706
15.7.2023 So 10:00 Hrachovec / Hřiště Hasičské stovky M,Ž J100 SHS Knebl Evžen 604274004
15.7.2023 So 12:30 Hrachovec / Hřiště Pohárová soutěž O pohár starosty okrsku M,Ž Púd SHS Knebl Evžen 604274004
15.7.2023 So 14:00 Velká Lhota / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž Púd Vl Sabo Josef 606122633
16.7.2023 Ne 9:00 Prlov / Hřiště Soutěž MH MH PL Pl Juráň Marek 733798100
16.7.2023 Ne 16:00 Prlov / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Juráň Marek 733798100
22.7.2023 So 8:00 OORR / Sportovní areál Horní Lideč Krajské kolo PS M,Ž PS SHS OORR 521165655
22.7.2023 So 12:00 Zašová / U hasičské zbrojnice Soutěž koňských vahadlových stříkaček M,Ž --- --- Dobeš Radomír 724178657
23.7.2023 Ne 13:00 Leskovec / Sportovní areál Memoriál obětí Juřičkového mlýna M,Ž,V Púd SHS Hromada Martin 739091793
29.7.2023 So 9:00 Jarcová / Hřiště TFA MH MH TFA --- Šula Jaroslav 604870532
29.7.2023 So 14:00 Francova Lhota / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Bambuch Martin 773911986
29.7.2023 So 14:00 Krhová / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž Púd SHS Sekyra Dalibor 604509418
30.7.2023 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJ Pohárová soutěž - Zlatá přilba M,Ž,V Púd SHS Novák Miroslav 721126309
4.8.2023 21:00 Bystřička / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Rudolecký Jakub 737653991
5.8.2023 So 9:00 Semetín / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Hrňa Radomír 605707302
5.8.2023 So 14:00 Semetín / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Hořanský Dalibor 776320135
5.8.2023 So 14:00 Valašské Příkazy / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Smolík Josef 723745266
5.8.2023 So 9:00 Halenkov / Halenkov - park Halenkovský TFA parkur M,Ž TFA --- Mareček Antonín 775002629
6.8.2023 Ne 13:00 Lidečko / Areál pod skalama Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Kulíšek Alois 739472334
12.8.2023 So 10:00 Sklárny Karolínka / Raťkov Raťkovská grapa M,Ž,V Púd Gaba Vladimír 603182734
12.8.2023 So 9:00 Oznice / Hřiště Oznické šedesátky MH J60 Pl Sousedík Přemysl 724760271
13.8.2023 Ne 9:00 Hovězí / Hřiště Hovězské šedesátky MH J60 Pl Černotová Michaela 728641779
13.8.2023 Ne 10:00 Dolní Bečva / Hřiště Pohárová soutěž O štít Radhoště M,Ž,V Púd SHS Petrla Michal 775302002
13.8.2023 Ne 12:00 Valašská Senice / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Šeliga Ladislav 731017173
19.8.2023 So 14:00 Tylovice / Městský park Rožnov p. Rad. Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Gajdůšek Stanislav 737350991
19.8.2023 So 8:00 Veselá / Sportovní areál Veselá TFA MH MH TFA --- Šuvada Vladislav 731419672
19.8.2023 So 8:00 Veselá / sportovní areál TFA MH MH --- --- Šuvada Vladislav 731419672
20.8.2023 Ne 9:00 Janová / Hřiště Janovské šedesátky MH J60 Pl Machalec Richard 603451528
26.8.2023 So 20:00 Loučka / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd VHL Kundrát Josef 777097268
26.8.2023 So 9:00 Hutisko Solanec / Víceúčelové hřiště Hutiské šedesátky MH J60 Pl Maléř Petr 724178682
26.8.2023 So 9:00 Lešná / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd --- Grygařík Zdeněk ml. 732200318
26.8.2023 So 9:00 Lešná / Hřiště Soutěž MH MH PL Pl Petrová Šárka 605469101
2.9.2023 So 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hřiště TFA MH a TFA MH TFA --- Vojvodík Jaromír 603803407
3.9.2023 Ne 14:00 Lidečko / Areál pod skalama Soutěž veteránů V --- --- Kulíšek Alois 739472334
9.9.2023 So 9:00 Stanovnice / Hasičská zbrojnice TFA MH TFA --- --- Řepka Josef 732221440
9.9.2023 So 14:00 Prlov / Hřiště Soutěž veteránů V --- --- Juráň Josef 736119571
10.9.2023 Ne 14:00 Lužná / Hřiště Soutěž veteránů V --- --- Novák Miroslav 721126309
22.9.2023 20:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Pavlica Martin 725677409


V databázi bylo nalezeno celkem 80 soutěží pro rok 2023