Přehled soutěží v okrese Vsetín pro rok 2024

Termín: Čas: Pořádající SDH / místo konání: Název soutěže: Kat: Disc: Prav: Zodpovídá: Telefon:
3.2.2024 So 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Divadlo Karolínka Uzlovací liga ZK MH PL Pl Lukáš Vojvodík 731475775
2.3.2024 So 8:00 Velké Karlovice Tisňavy / Sjezdovka Razula TFA ZRUŠENO! TFA TFA Vl Lukáš Vojvodík 731475775
4.5.2024 So 8:00 OORM / Nový Hrozenkov Obvodní kolo MH /obvod Vsetín / MH PL Pl OORM
4.5.2024 So 8:00 OORM / Police Obvodní kolo MH /obvod Val. Meziříčí / MH PL Pl OORM
8.5.2024 St 9:00 Růžďka / Hřiště Obvodová soutěž v PS M,Ž,V PS SHS Filip Novosad 602555365
11.5.2024 So 8:30 Hutisko Solanec / Hřiště TJ Obvodová soutěž v PS M,Ž,V PS SHS
11.5.2024 So 9:00 Kateřinice / Hřiště Obvodová soutěž v PS M,Ž,V PS SHS Miroslav Kobéda 731574967
11.5.2024 So 9:00 Hovězí / Hřiště Obvodová soutěž v PS M,Ž,V PS SHS Evžen Táborský 776199500
11.5.2024 So 13:00 Valašská Polanka / Hřiště Obvodová soutěž v PS M,Ž,V PS SHS Rostislav Zrník 724178674
18.5.2024 So 9:00 Police / Hřiště TJ Obvodová soutěž v PS M,Ž,V PS SHS Milan Gerla 732974398
18.5.2024 So 10:00 Perná / Hřiště Soutěž MH O pohár starosty SDH MH PL Pl Martin Pavlík 731635439
18.5.2024 So 8:00 OSH Vsetín / Sportovní areál Horní Lideč Okresní kolo Plamen MH PL Pl OORM
19.5.2024 Ne 8:00 Hrachovec / Sportoviště Hrachovec Obvodová soutěž v PS M,Ž PS SHS Evžen Knebl 604274004
19.5.2024 Ne 14:00 Valašská Senice / Hřiště Obvodová soutěž v PS M,Ž,V PS SHS Ladislav Šeliga 731017173
25.5.2024 So 8:00 Lešná / Hřiště Pod školkou Soutěž MH OL MH PL Pl Šárka Petrová 605469101
26.5.2024 Ne 10:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hřiště Soutěž PS M,Ž,V PS SHS Jaromír Vojvodík 603803407
26.5.2024 Ne 8:00 OSH Vsetín / Sportovní areál Horní Lideč Okresní kolo MH a dorost D --- --- OORM
2.6.2024 Ne 8:00 Hovězí / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Michala Černotová 728641779
7.6.2024 21:00 Leskovec / Sportovní areál Noční pohárová soutěž M,Ž Púd SHS Tomáš Řezníček 776248488
8.6.2024 So 7:00 OSH Uherské Hradiště / Uherské Hradiště Krajské kolo MH MH PL Pl OSH Uherské Hradiště
9.6.2024 Ne 8:00 Valašská Polanka / Hřiště TJ Soutěž MH OL MH PL Pl Monika Mikušová 739292760
9.6.2024 Ne 15:00 Valašská Polanka / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Zrník 724178674
9.6.2024 Ne 8:00 OSH Uherské Hradiště / Uherské Hradiště Krajské kolo dorostu D --- --- OSH Uherské Hradiště
15.6.2024 So 14:00 Pozděchov / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Miroslav Zrník 737733662
16.6.2024 Ne 8:00 Jarcová / Hřiště TJ Soutěž MH OL MH PL Pl Martin Kuráň 604441602
16.6.2024 Ne 8:00 OSH Vsetín / Sportovní areál Horní Lideč Okresní kolo PS M,Ž,V PS SHS OORHS
21.6.2024 21:30 Lešná / Hasičský areál Výletiště Lešná Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Zdeněk Grygařík 732200318
22.6.2024 So 8:00 Kunovice / Cvičiště SDH Kunovice Soutěž MH OL MH PL Pl Tomáš Mareček 777252870
22.6.2024 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Petr Křenek 737983290
29.6.2024 So 17:00 Lhota u Vsetína / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž Púd PS Michal Lukáš 724575976
29.6.2024 So 8:00 Růžďka / Hřiště TJ Soutěž MH OL MH PL Pl Filip Novosad 60555365
5.7.2024 13:00 Horní Bečva / U hasičské zbrojnice Pohárová soutěž o putovní pohár M,Ž Púd SHS Svatopluk Divín 603521250
5.7.2024 17:00 Velké Karlovice Tisňavy / HZ Tisňavy TFA TFA TFA Vl Lukáš Vojvodík 731475775
6.7.2024 So 14:00 Liptál / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž Púd PS Tkadlec Karel 737672058
7.7.2024 Ne 11:00 Seninka / Sportovní areál u KD Pohárová soutěž O putovní pohár M,Ž,V Púd SHS David Žůrek 739878617
7.7.2024 Ne 14:00 Študlov / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž Púd SHS Ivo Juříček 731732669
7.7.2024 Ne 11:00 Velké Karlovice Tisňavy / U hasičské zbrojnice Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Jaromír Vojvodík 603803407
13.7.2024 So 14:00 Velká Lhota / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž Púd SHS Josef Sabo 606122633
13.7.2024 So 8:00 Veselá / Sportovní areál Veselá Soutěž MH OL MH PL Pl Vladislav Šuvada 731419672
13.7.2024 So 14:00 Veselá / Sportovní areál Veselá Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Roman Malík 605721170
13.7.2024 So 8:00 OSH Zlín / Hulín Krajské kolo PS M,Ž PS SHS OSH Zlín
14.7.2024 Ne 9:00 Prlov / Areál U smrku Soutěž MH MH PL Pl Marek Juráň 733798100
14.7.2024 Ne 14:00 Prlov / Areál U smrku Pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS Marek Juráň 733798100
19.7.2024 21:30 Vidče / Sportovní areál Sahara Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Oldřich Knébl 605082706
20.7.2024 So 12:30 Hrachovec / Sportoviště Hrachovec Šedesátky MH MH J60 Pl Miroslav Děcký 776723321
20.7.2024 So 13:00 Zašová / Před KD Zašová Soutěž koňských vahadlových stříkaček V --- Vl Radomír Dobeš 730575452
20.7.2024 So 10:00 Hrachovec / Sportoviště Hrachovec Hrachovecké stovky M,Ž J100 SHS Evžen Knebl 604274004
21.7.2024 Ne 14:00 Leskovec / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž Púd SHS Martin Hromada 739091793
27.7.2024 So 13:00 Francova Lhota / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Martin Bambuch 773911986
27.7.2024 So 10:00 Sklárny Karolínka / Údolí Raďkov Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Vlastimil Gašek 603182734
27.7.2024 So 9:00 Nový Hrozenkov / Hřiště TJ TFA MH TFA --- Vl Petr Žárský 739968063
27.7.2024 So 14:00 Krhová / Fotbalové hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Dalibor Sekyra 604509418
28.7.2024 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Miroslav Novák 721126309
2.8.2024 21:00 Bystřička / Areál sportoviště u Lukášů Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Jakub Rudolecký 737653991
3.8.2024 So 16:00 Semetín / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž Púd PS Dalibor Hořanský 776320135
3.8.2024 So 8:00 Semetín / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Radomír Hrňa 605707302
3.8.2024 So 15:00 Valašské Příkazy / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž Púd SHS Josef Smolík 723745266
4.8.2024 Ne 14:00 Lidečko / Areál Čertovy skály Lidečko Pohárová soutěž M,Ž Púd SHS Alois Kulíšek 739472334
4.8.2024 Ne 9:00 Jarcová / Hřiště TFA MH MH TFA TFA Jaroslav Šula 604870532
9.8.2024 21:30 Němetice / Hřiště Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Lubomír Kunovský 608871144
10.8.2024 So 8:00 Oznice / Hřiště Oznické šedesátky MH J60 Pl Přemysl Sousedík 724760271
11.8.2024 Ne 10:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Michal Petrla 775302002
11.8.2024 Ne 8:00 Hovězí / Hřiště Hovězské šedesátky MH J60 Pl Michala Černotová 728641779
17.8.2024 So 14:00 Tylovice / Městský park Rožnov p. Rad. Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Stanislav Gajdůšek 737350991
17.8.2024 So 10:00 Lačnov / Kozinec u muzea Soutěž MH MH PL Pl Vladimír Vlček 605449353
18.8.2024 Ne 8:00 Janová / Hřiště TJ Janovské šedesátky MH J60 Pl Richard Machalec 603451528
18.8.2024 Ne 13:00 Valašská Senice / Hřiště TJ Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Ladislav Šeliga 731017173
24.8.2024 So 8:00 Hutisko Solanec / Hřiště u základní školy Hutiské šedesátky MH J60 Pl Martin Mikunda 734598496
24.8.2024 So 20:00 Loučka / Společenský areál Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Tomáš Juršták 774226690
24.8.2024 So 13:00 Lešná / Hasičský areál Výletiště Lešná Pohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd Vl Zdeněk Grygařík 732200318
25.8.2024 Ne 9:00 Veselá / Sportovní areál Veselá TFA MH MH TFA Vl Vladislav Šuvada 731419672
30.8.2024 21:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS Dominik Babinec 733798329
31.8.2024 So 8:00 Prostřední Bečva / Hřiště Soutěž MH OL MH PL Pl Jan Mikulenka 736669087
31.8.2024 So 14:00 Prlov / Hřiště Soutěž veteránů V --- Vl Juráň Josef 736119571
1.9.2024 Ne 14:00 Lidečko / Areál Čertovy skály Lidečko Soutěž veteránů V --- Vl Alois Kulíšek 739472334
1.9.2024 Ne 8:00 OSH Uherské Hradiště / Uherský Brod Krajské kolo šedesátek MH J60 Pl OSH Uherské Hradiště
7.9.2024 So 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Rozhledna Súkenická TFA TFA TFA Vl Lukáš Vojvodík 731475775
8.9.2024 Ne 14:00 Lužná / Staré cvičiště Soutěž veteránů V --- Vl Miroslav Novák 721126309
14.9.2024 So 10:00 OSH Vsetín / Hřiště Hovězí O pohár ředitele HZS ZK MH PL Pl Tomáš Fila 737066728
15.9.2024 Ne 9:00 OSH Kroměříž / Neuvedeno Soutěž O zlatý pohár hejtmana ZK M,Ž,V Púd SHS OSH Kroměříž
22.9.2024 Ne 14:00 Pozděchov / Hřiště Soutěž veteránů V --- Vl Miroslav Zrník 737733662
5.10.2024 So 8:00 Babice / Hřiště Pohárová soutěž OCTOBER CAP M,Ž,V Púd SHS Marek Jurenka 731505564
5.10.2024 So 8:00 OSH Vsetín / Valašská Polanka OK ZHVB MH --- Pl OORM
19.10.2024 So 8:00 OSH Vsetín / Kunovice - okr. Vsetín Krajské kolo ZHVB MH --- --- OORM, KORM


V databázi bylo nalezeno celkem 84 soutěží pro rok 2024