Přehled soutěží pro rok 2020

Verze pro tisk

Termín: Čas: SDH / místo konání: Název + detail (po kliknutí) soutěže: Kat: Disc: Prav:
1.3.2020 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Sjezdovka RazulaZimní železný hasičTFA TFA TFA
11.4.2020 So 12:00 Vsetín město / Areál Jasenice Pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
2.5.2020 So 8:00 Střítež nad Bečvou / HřištěObvodová soutěž MH - obv. Val. MeziříčíMH PL Pl
2.5.2020 So 8:00 Jarcová / Hřiště TJObvodová soutěž MH - obv. VsetínMH PL Pl
16.5.2020 So 9:00 Vigantice / HřištěObvodová soutěž PSM,Ž,V PS SHS
16.5.2020 So 9:00 Babice / Hasičské cvičištěObvodová soutěž PSM,Ž,V PS SHS
16.5.2020 So 9:00 Hovězí / HřištěObvodová soutěž PSM,Ž,V PS SHS
16.5.2020 So 8:00 Hošťálková / Hřiště TJObvodová soutěž PSM,Ž,V PS SHS
17.5.2020 Ne 10:00 Lidečko / HřištěObvodová soutěž PSM,Ž,V PS SHS
23.5.2020 So 8:00 Juřinka / Hřiště TJObvodová soutěž PSM,Ž,V PS SHS
23.5.2020 So 8:00 OSH Vsetín / Hřiště Valašská Bystřice Okresní kolo PlamenMH PL Pl
24.5.2020 Ne 8:00 OSH Vsetín / Sportovní areál HrachovecOkresní kolo dorost D --- SHS
30.5.2020 So 12:00 Hrachovec / Sportovní areál HrachovecHasičské stovkyM,Ž,V PS SHS
30.5.2020 So 10:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěO pohár obce Velké KarloviceM,Ž,V Púd SHS
30.5.2020 So 8:30 Stanovnice / Hasičská zbrojniceNejsilnější mladý hasičTFA TFA Vl
30.5.2020 So 16:00 Stanovnice / Hasičská zbrojniceTFA TFA TFA TFA
31.5.2020 Ne 9:00 Hovězí / Hřiště TJSoutěž MH OLMH PL Pl
31.5.2020 Ne 14:00 Hovězí / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
5.6.2020 21:00 Leskovec / Sportovní areálNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
6.6.2020 So 9:30 Babice / Hasičské cvičištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
7.6.2020 Ne 9:00 Valašská Polanka / Areál TJSoutěž MH OLMH PL Pl
7.6.2020 Ne 14:00 Valašská Polanka / Areál TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
12.6.2020 21:00 Valašská Senice / HřištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
14.6.2020 Ne 13:00 Pozděchov / Areál SDHPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
19.6.2020 21:30 Lešná / VýletištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
20.6.2020 So 9:00 Hutisko Solanec / Hřiště TJSoutěž MH OLMH PL Pl
20.6.2020 So 15:00 Police / Hasičská zbrojniceSoutěž koňských stříkačekV --- Vl
21.6.2020 Ne 9:00 Jarcová / Hřiště TJSoutěž MH OLMH PL Pl
21.6.2020 Ne 10:00 Jarcová / Hřiště motokrosový sreál TFATFA TFA TFA
21.6.2020 Ne 13:00 Němetice / VýletištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
27.6.2020 So 17:00 Lhota u Vsetína / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
27.6.2020 So 21:30 Valašské Příkazy / HřištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
27.6.2020 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJSoutěž MH OLMH PL Pl
27.6.2020 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
27.6.2020 So 8:00 OSH Vsetín / Stadion Valašské MeziříčíOkresní kolo PSM,Ž,V PS SHS
3.7.2020 21:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice TisňavyŽelezný hasič V.KarlovicTFA TFA TFA
4.7.2020 So 13:00 Liptál / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd Vl
4.7.2020 So 21:30 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice TisňavyO Valašský širák M,Ž,V Púd SHS
4.7.2020 So 9:00 Jablůnka / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
5.7.2020 Ne 13:00 Horní Bečva / Hasičská zbrojnice Pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
5.7.2020 Ne 11:00 Seninka / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
5.7.2020 Ne 13:00 Študov / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
11.7.2020 So 21:30 Horní Lideč / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
11.7.2020 So 13:00 Kateřinice / Areál BřezinyPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
11.7.2020 So 9:00 Veselá / Sportovní areál VeseláSoutěž MH OLMH PL Pl
11.7.2020 So 14:00 Veselá / Sportovní areál VeseláPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
12.7.2020 Ne 9:00 Prlov / Sportovní areálSoutěž MHMH PL Pl
12.7.2020 Ne 14:00 Prlov / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
17.7.2020 22:00 Němetice / VýletištěNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
17.7.2020 21:00 Vidče / Hasičská zbrojniceNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
18.7.2020 So 15:00 Růžďka / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V --- Vl
19.7.2020 Ne 13:00 Leskovec / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
25.7.2020 So 13:00 Francova Lhota / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
25.7.2020 So 14:00 Zašová / Hasičská zbrojniceSoutěž koňských stříkačekV --- Vl
26.7.2020 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
1.8.2020 So 9:00 Semetín / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
1.8.2020 So 14:00 Semetín / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
1.8.2020 So 14:00 Krhová / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
2.8.2020 Ne 13:00 Lidečko / Areál skalO putovní pohár čertových skalM,Ž,V Púd SHS
7.8.2020 21:00 Bystřička / Sportovní areálNoční pohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
8.8.2020 So 10:00 Mikulůvka / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
8.8.2020 So 9:00 Veselá / Sportovní areál VeseláTFA MHMH TFA Vl
9.8.2020 Ne 8:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Soutěž MHMH PL Pl
9.8.2020 Ne 11:00 Dolní Bečva / Sportovní areálPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
15.8.2020 So 14:00 Tylovice / Městský park Rožnov p. RadhoštěmPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
15.8.2020 So 9:00 Horní Lideč / Sportovní areálTFATFA TFA TFA
15.8.2020 So 9:00 Oznice / HřištěSoutěž MH OLMH PL Pl
15.8.2020 So 8:00 Halenkov / HřištěTFATFA TFA TFA
16.8.2020 Ne 10:00 Lešná / Hřiště TJPohárová soutěžM,Ž,V Púd VHL
20.8.2020 Čt 14:00 Valašská Senice / HřištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS
22.8.2020 So 13:00 Hrachovec / Sportovní areál HrachovecPohárová soutěžM,Ž,V Púd
22.8.2020 So 10:00 Sklárny Karolínka / Údolí RaťkaRaťkovská grapaM,Ž,V Púd SHS
23.8.2020 Ne 9:00 Janová / Hřiště TJJanovské "60"MH Šm Pl
29.8.2020 So 9:00 Horní Bečva / Hřiště TJSoutěž MH OL - O pohár starosty okrsku č.3MH PL Pl
29.8.2020 So 9:00 Hutisko Solanec / Víceúčelové hřiště ZŠHutiské šedesátkyMH Šm Pl
29.8.2020 So 9:00 Choryně / Hřiště TJSoutěž veteránůV Púd Vl
29.8.2020 So 10:00 Střítež nad Bečvou / HřištěPohárová soutěž O pohár starosty obce M,Ž,V Púd SHS
6.9.2020 Ne 14:00 Lidečko / HřištěO pohár veteránůV Púd Vl
13.9.2020 Ne 14:00 Lužná / HřištěSoutěž veteránůV Púd Vl
18.9.2020 20:00 Dolní Bečva / Sportovní areálNoční O pohár starosty SDHM,Ž,V Púd SHS
19.9.2020 So 8:00 OSH Uherské Hradiště / neuvedenoSoutěž O pohár ředitele HZS ZK MH PL Pl
19.9.2020 So 14:00 Prlov / HřištěSoutěž veteránůV Púd Vl
20.9.2020 Ne 14:00 Pozděchov / Areál SDHSoutěž veteránůV Púd Vl
20.9.2020 Ne 8:00 OSH Zlín / neuvedenoSoutěž O zlatý pohár hejtmana ZKM,Ž,V Púd SHS
26.9.2020 So 8:00 Oznice / HřištěZHV MH MH PL Pl
3.10.2020 So 9:00 Babice / Hasičské cvičištěPohárová soutěžM,Ž,V Púd SHS

V databázi bylo nalezeno celkem 86 soutěží pro rok 2020