Přehled soutěží pro rok 2019

Verze pro tisk (sezóna 2019)
Archiv: 2018 | 2019 | 2020 | Přepnout na aktuální sezónu: 2021

Termín: Čas: SDH / místo konání: Název + detail (po kliknutí) soutěže: Kat: Disc: Prav:
3.3.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Areál RazulaZimní TFA TFA TFA TFA
13.4.2019 So 12:00 Vsetín město / HřištěVelikonoční pohár M,Ž,V PS PS
4.5.2019 So 9:00 Janová / HřištěObvodové kolo MH - obvod Vsetín MH PL Pl
4.5.2019 So 9:00 Dolní Bečva / HřištěObvodové kolo MH - obvod Valašské Meziříčí MH PL Pl
11.5.2019 So 9:00 Lešná / Sportoviště Hrachovec Obvodová soutěž - obvod č. 1 M,Ž,V PS SHS
11.5.2019 So 9:00 Kunovice / HřištěObvodová soutěž - obvod č. 3 M,Ž,V PS SHS
11.5.2019 So 10:00 Janová / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 4 M,Ž,V PS SHS
11.5.2019 So 9:00 Velké Karlovice / Hřiště TJObvodová soutěž - obvod č. 6 M,Ž,V PS SHS
18.5.2019 So 8:00 OSH Vsetin / Valašské Meziříčí - Letní stadionOkresní kolo MH Plamen MH PL Pl
19.5.2019 Ne 8:00 OSH Vsetin / Valašské Meziříčí - Letní stadionOkresní kolo MH, dorost D --- SHS
25.5.2019 So 9:00 Stanovnice / Hasičská zbrojniceTFA mladí hasiči MH --- Vl
25.5.2019 So 9:00 Veselá / Sportovní areál Obvodová soutěž - obvod č. 5 M,Ž,V PS SHS
26.5.2019 Ne 13:00 Lužná / Hřiště Obvodová soutěž - obvod č. 2 M,Ž,V PS SHS
1.6.2019 So 9:00 Hrachovec / SportovištěHasičské stovky M,Ž PS PS
1.6.2019 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJSoutěž MH OL MH PL Pl
1.6.2019 So 21:00 Valašská Senice / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
2.6.2019 Ne 9:00 Hovězí / Hřiště TJSoutěž MH OL MH PL Pl
2.6.2019 Ne 14:00 Hovězí / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
2.6.2019 Ne 9:00 Veké Karlovice Tisňavy / HřištěO putorní pohár obce Velké Karlovice M,Ž,V PS SHS
2.6.2019 Ne 14:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěSoutěž MH MH PL Pl
7.6.2019 21:00 Leskovec / Sportovní areálNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
8.6.2019 So 8:00 OSH Uherské Hradiště / Uherské Hradiště Krajské kolo Plamen MH PL SHS
9.6.2019 Ne 9:00 Valašská Polanka / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
9.6.2019 Ne 14:00 Valašská Polanka / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
9.6.2019 Ne 8:00 OSH Uherské Hradiště / Uherské HradištěKrajské kolo dorost D --- SHS
15.6.2019 So 8:00 OSH Vsetín / Valašské Meziříčí - Letní stadion Okresní kolo v PS M,Ž,V PS PS
15.6.2019 So 9:00 Huslenky / HřištěTFA mladí hasiči MH TFA Vl
16.6.2019 Ne 13:00 Pozděchov / Sportovní areálPohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd PS
21.6.2019 21:00 Lešná / Hřiště Noční pohárovka M,Ž,V Púd SHS
22.6.2019 So 9:00 Hutisko Solanec / Hřiště TJSoutěž MH OL MH PL Pl
22.6.2019 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště mraveništěPohárová soutěž ZRUŠENO !!!!!! M,Ž,V Púd PS
23.6.2019 Ne 9:00 Jarcová / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
23.6.2019 Ne 10:00 Jarcová / HřištěTFA TFA TFA TFA
23.6.2019 Ne 13:00 Němetice / HřištěPohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd Vl
29.6.2019 So 9:00 Bystřička / Hřiště U LukášůSoutěž MH OL MH PL Pl
29.6.2019 So 15:00 Střítež nad Bečvou / Fotbalový areál Soutež MH MH PL Pl
29.6.2019 So 21:00 Střítež nad Bečvou / Fotbalový areálNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
29.6.2019 So 21:30 Valašské Příkazy / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
29.6.2019 So 16:00 Stanovnice / HřištěTFA TFA TFA TFA
29.6.2019 So 16:00 Lhota u Vsetína / HřištěMemoriál Ondry Zezuly M,Ž,V Púd
5.7.2019 12:00 Horní Bečva / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
5.7.2019 9:00 Jablůnka / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
5.7.2019 21:00 Choryně / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
6.7.2019 So 13:00 Kateřinice / Kateřinice areál BřezinyMemoriál Eduarda Uličníka M,Ž,V Púd PS
7.7.2019 Ne 13:00 Študlov / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
7.7.2019 Ne 11:00 Seninka / Sportovní areálPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
12.7.2019 21:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojniceNoční TFA TFA TFA TFA
12.7.2019 22:00 Němetice / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž Púd PS
13.7.2019 So 9:00 Veselá / Sportovní areálSoutěž MH OL MH PL Pl
13.7.2019 So 14:00 Veselá / Sportovní areálPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
13.7.2019 So 21:00 Horní Lideč / HřištěNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
14.7.2019 Ne 10:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnicePohárová soutěž - O valašský širák M,Ž,V Púd PS
14.7.2019 Ne 9:00 Kunovice / Cvičiště Kunovice O pohár SDH Kunovice MH PL Pl
14.7.2019 Ne 9:00 Prlov / Sportovní areálSoutež MH MH PL Pl
14.7.2019 Ne 14:00 Prlov / Sportovní areálPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
19.7.2019 21:30 Vidče / Hasičská zbrojniceNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
21.7.2019 Ne 13:00 Leskovec / Sportovní areálPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
27.7.2019 So 13:00 Nový Hrozenkov / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
27.7.2019 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJTFA M,Ž TFA TFA
27.7.2019 So 14:00 Zašová / HřištěSoutěž koňských stříkaček V --- Vl
27.7.2019 So 16:00 Střelná / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
27.7.2019 So 13:00 Francova Lhota / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
27.7.2019 So 6:30 OSH Zlín / TJ Jiskra Otrokovice Krajské kolo soutěže v PS M,Ž PS SHS
28.7.2019 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
2.8.2019 21:00 Bystřička / Hřiště U LukášůNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
3.8.2019 So 9:00 Semetín / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
3.8.2019 So 14:00 Semetín / Fotbalové hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
4.8.2019 Ne 13:00 Lidečko / Areál Čertovy skályPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
10.8.2019 So 10:00 Mikulůvka / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
11.8.2019 Ne 9:00 Dolní Bečva / Sportovní areálSoutěž MH OL MH PL Pl
11.8.2019 Ne 11:00 Dolní Bečva / Sportovní areálPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
11.8.2019 Ne 14:00 Valašská Senice / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
17.8.2019 So 14:00 Tylovice / Rožnov pod Radhoštěm - městský park Pohárová soutěž M,Ž,V PS SHS
17.8.2019 So 9:00 Horní Lideč / HřištěTFA TFA TFA TFA
17.8.2019 So 8:00 Velká Lhota / HřištěPohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL
17.8.2019 So 9:00 Oznice / HřištěOznické šedesátky MH J60 Pl
17.8.2019 So 15:00 Veselá / Sportovní areálTFA mladí hasiči MH TFA Vl
18.8.2019 Ne 10:00 Lešná / HřištěPohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL
24.8.2019 So 13:00 Hrachovec / SportovištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
24.8.2019 So 9:00 Prostřední Bečva / Hřiště TJSoutěž MH OL MH PL Pl
24.8.2019 So 10:00 Sklárny Karolínka / KarolínkaRaťkovská grapa M,Ž,V Púd PS
24.8.2019 So 9:00 Choryně / HřištěPohárová soutěž V Púd SHS
25.8.2019 Ne 9:00 Janová / Hřiště Šedesátky MH J60 Pl
31.8.2019 So 9:00 Hutisko Solanec / Víceúčelové hřiště ZŠHutisské šedesátky MH J60 Pl
7.9.2019 So 9:00 Kunovice / Cvičiště KunoviceO putovní pohár SDH M,Ž,V Púd PS
8.9.2019 Ne 14:00 Lužná / Hasičské cvičištěSoutěž veteránů V Púd Vl
8.9.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěDětské 60 MH PL Pl
14.9.2019 So 14:00 Prlov / Sportovní areálSoutěž veteránů V Púd Vl
14.9.2019 So 9:00 OSH Vsetín / Leskovec O putovní pohár ředitele MH PL Pl
15.9.2019 Ne 14:00 Pozděchov / Sportovní areálSoutěž veteránů V Púd Vl
15.9.2019 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěBranný závod dětí MH PL Pl
15.9.2019 Ne 8:00 OSH Kroměříž / Ludslavice O zlatý pohár hejtmana ZK M,Ž Púd SHS
21.9.2019 So 9:00 Hovězí / HřištěZHV - OL MH --- Pl
22.9.2019 Ne 14:00 Lidečko / Areál Čertovy skálySoutěž veteránů V Púd Vl
12.10.2019 So 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěTFA Sukenická TFA TFA TFA

V databázi bylo nalezeno celkem 95 soutěží pro rok 2019