Výsledkové listiny 2019

Archiv: 2018

VYVĚŠENO DATUM, MÍSTO, NÁZEV SOUTĚŽE
17.9.201915.9.2019, Pozděchov - Sportovní areál, Soutěž veteránů
 
16.9.201914.9.2019, Prlov - Sportovní areál, Soutěž veteránů
 
16.9.201915.9.2019, OSH Kroměříž - Ludslavice , O zlatý pohár hejtmana ZK
  
16.9.201914.9.2019, OSH Vsetín - Leskovec , O putovní pohár ředitele
  
4.9.201931.8.2019, Hutisko Solanec - Víceúčelové hřiště ZŠ, Hutisské šedesátky
      
2.9.201924.8.2019, Choryně - Hřiště, Pohárová soutěž
 
28.8.20195.7.2019, Horní Bečva - Hřiště TJ, Pohárová soutěž
 
27.8.201925.8.2019, Janová - Hřiště , Šedesátky
 
27.8.201917.8.2019, Oznice - Hřiště, Oznické šedesátky
 
26.8.201917.8.2019, Horní Lideč - Hřiště, TFA
  
26.8.20194.8.2019, Lidečko - Areál Čertovy skály, Pohárová soutěž
 
25.8.201924.8.2019, Prostřední Bečva - Hřiště TJ, Soutěž MH OL
  
25.8.201924.8.2019, Hrachovec - Sportoviště, Pohárová soutěž
 
21.8.201917.8.2019, Tylovice - Rožnov pod Radhoštěm - městský park , Pohárová soutěž
 
20.8.201918.8.2019, Lešná - Hřiště, Pohárová soutěž VHL
   
20.8.201911.8.2019, Dolní Bečva - Sportovní areál, Soutěž MH OL
  
13.8.201911.8.2019, Valašská Senice - Hřiště, Pohárová soutěž
 
9.8.20193.8.2019, Semetín - Fotbalové hřiště , Pohárová soutěž
   
9.8.20193.8.2019, Semetín - Hřiště, Soutěž MH OL
  
8.8.201927.7.2019, Zašová - Hřiště, Soutěž koňských stříkaček
 
8.8.201927.7.2019, Francova Lhota - Hřiště TJ, Pohárová soutěž
 
29.7.201927.7.2019, Nový Hrozenkov - Hřiště, Pohárová soutěž
   
28.7.201927.7.2019, OSH Zlín - TJ Jiskra Otrokovice , Krajské kolo soutěže v PS
  
24.7.201929.6.2019, Stanovnice - Hřiště, TFA
 
23.7.201921.7.2019, Leskovec - Sportovní areál, Pohárová soutěž
 
18.7.201913.7.2019, Veselá - Sportovní areál, Pohárová soutěž
 
18.7.201913.7.2019, Veselá - Sportovní areál, Soutěž MH OL
  
17.7.201914.7.2019, Velké Karlovice Tisňavy - Hasičská zbrojnice, Pohárová soutěž - O valašský širák
 
16.7.201913.7.2019, Horní Lideč - Hřiště, Noční pohárová soutěž
   
16.7.201914.7.2019, Prlov - Sportovní areál, Pohárová soutěž
 
16.7.201914.7.2019, Prlov - Sportovní areál, Soutež MH
 
11.7.20197.7.2019, Seninka - Sportovní areál, Pohárová soutěž
 
11.7.20197.7.2019, Študlov - Hřiště, Pohárová soutěž
 
8.7.201929.6.2019, Lhota u Vsetína - Hřiště, Memoriál Ondry Zezuly
 
2.7.201929.6.2019, Bystřička - Hřiště U Lukášů, Soutěž MH OL
  
2.7.201929.6.2019, Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž
    
2.7.201929.6.2019, Střítež nad Bečvou - Fotbalový areál, Noční pohárová soutěž
 
2.7.201929.6.2019, Střítež nad Bečvou - Fotbalový areál , Soutež MH
 
26.6.201921.6.2019, Lešná - Hřiště , Noční pohárovka
 
24.6.201922.6.2019, Hutisko Solanec - Hřiště TJ, Soutěž MH OL
  
24.6.201923.6.2019, Jarcová - Hřiště, Soutěž MH OL
  
21.6.20192.6.2019, Veké Karlovice Tisňavy - Hřiště, O putorní pohár obce Velké Karlovice
 
18.6.201915.6.2019, Huslenky - Hřiště, TFA mladí hasiči
 
17.6.201916.6.2019, Pozděchov - Sportovní areál, Pohárová soutěž VHL
 
17.6.20199.6.2019, OSH Uherské Hradiště - Uherské Hradiště, Krajské kolo dorost
   
17.6.20198.6.2019, OSH Uherské Hradiště - Uherské Hradiště , Krajské kolo Plamen
 
17.6.201915.6.2019, OSH Vsetín - Valašské Meziříčí - Letní stadion , Okresní kolo v PS
   
16.6.20192.6.2019, Hovězí - Hřiště TJ, Pohárová soutěž
 
12.6.20199.6.2019, Valašská Polanka - Hřiště, Pohárová soutěž
   
12.6.20199.6.2019, Valašská Polanka - Hřiště, Soutěž MH OL
  
10.6.20197.6.2019, Leskovec - Sportovní areál, Noční pohárová soutěž
  
5.6.201925.5.2019, Stanovnice - Hasičská zbrojnice, TFA mladí hasiči
 
4.6.20192.6.2019, Hovězí - Hřiště TJ, Soutěž MH OL
 
3.6.20191.6.2019, Valašská Senice - Hřiště, Noční pohárová soutěž
 
3.6.20191.6.2019, Růžďka - Hřiště TJ, Soutěž MH OL
  
2.6.20191.6.2019, Hrachovec - Sportoviště, Hasičské stovky
 
28.5.201925.5.2019, Veselá - Sportovní areál , Obvodová soutěž - obvod č. 5
 
27.5.201926.5.2019, Lužná - Hřiště , Obvodová soutěž - obvod č. 2
   
21.5.201918.5.2019, OSH Vsetin - Valašské Meziříčí - Letní stadion, Okresní kolo MH Plamen
  
20.5.201919.5.2019, OSH Vsetin - Valašské Meziříčí - Letní stadion, Okresní kolo MH, dorost
 
13.5.201911.5.2019, Kunovice - Hřiště, Obvodová soutěž - obvod č. 3
   
13.5.201911.5.2019, Janová - Hřiště , Obvodová soutěž - obvod č. 4
 
13.5.201911.5.2019, Lešná - Sportoviště Hrachovec , Obvodová soutěž - obvod č. 1
 
11.5.201911.5.2019, Velké Karlovice - Hřiště TJ, Obvodová soutěž - obvod č. 6
   
7.5.20194.5.2019, Dolní Bečva - Hřiště, Obvodové kolo MH - obvod Valašské Meziříčí
  
7.5.20194.5.2019, Janová - Hřiště, Obvodové kolo MH - obvod Vsetín
  
11.3.20193.3.2019, Velké Karlovice Tisňavy - Areál Razula, Zimní TFA
   
V databázi VÝSLEDKOVÉ LISTINY je celkem 113 záznamů.
Zobrazit stranu: 1 | 2 |