Přehled soutěží pro rok 2020

Verze pro tisk

Termín: Čas: SDH / místo konání: Název + detail (po kliknutí) soutěže: Kat: Disc: Prav:
1.3.2020 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Sjezdovka RazulaZimní železný hasič TFA TFA TFA
11.4.2020 So 12:00 Vsetín město / Areál Jasenice Pohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž Púd SHS
2.5.2020 So 8:00 Střítež nad Bečvou / HřištěObvodová soutěž MH - obv. Val. Meziříčí ZRUŠENO! PL Pl
2.5.2020 So 8:00 Jarcová / Hřiště TJObvodová soutěž MH - obv. Vsetín ZRUŠENO!MH PL Pl
16.5.2020 So 9:00 Vigantice / HřištěObvodová soutěž PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
16.5.2020 So 9:00 Babice / Hasičské cvičištěObvodová soutěž PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
16.5.2020 So 9:00 Hovězí / HřištěObvodová soutěž PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
16.5.2020 So 8:00 Hošťálková / Hřiště TJObvodová soutěž PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
17.5.2020 Ne 10:00 Horní Lideč / HřištěObvodová soutěž PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
23.5.2020 So 8:00 Juřinka / Hřiště TJObvodová soutěž PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
23.5.2020 So 8:00 OSH Vsetín / Hřiště Valašská Bystřice Okresní kolo Plamen ZRUŠENO!MH PL Pl
24.5.2020 Ne 8:00 OSH Vsetín / Sportovní areál HrachovecOkresní kolo dorost ZRUŠENO!D --- SHS
30.5.2020 So 12:00 Hrachovec / Sportovní areál HrachovecHasičské stovky ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
30.5.2020 So 10:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěO pohár obce Velké Karlovice ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
30.5.2020 So 8:30 Stanovnice / Hasičská zbrojniceNejsilnější mladý hasič ZRUŠENO!TFA TFA Vl
30.5.2020 So 16:00 Stanovnice / Hasičská zbrojniceTFA ZRUŠENO!TFA TFA TFA
31.5.2020 Ne 14:00 Hovězí / Hřiště TJPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
5.6.2020 21:00 Leskovec / Sportovní areálNoční pohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
6.6.2020 So 9:30 Babice / Hasičské cvičištěPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
12.6.2020 21:00 Valašská Senice / HřištěNoční pohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
14.6.2020 Ne 13:00 Pozděchov / Areál SDHPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
19.6.2020 21:30 Lešná / VýletištěNoční pohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
20.6.2020 So 9:00 Hutisko Solanec / Hřiště TJSoutěž MH OL ZRUŠENO!MH PL Pl
20.6.2020 So 15:00 Police / Hasičská zbrojniceSoutěž koňských stříkaček ZRUŠENO!V --- Vl
20.6.2020 So 21:00 Valašská Senice / HřištěNoční pohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
21.6.2020 Ne 9:00 Jarcová / Hřiště TJSoutěž MH OL ZRUŠENO!MH PL Pl
21.6.2020 Ne 10:00 Jarcová / Hřiště motokrosový sreál TFA ZRUŠENO!TFA TFA TFA
21.6.2020 Ne 13:00 Němetice / VýletištěPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
27.6.2020 So 17:00 Lhota u Vsetína / HřištěPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
27.6.2020 So 21:30 Valašské Příkazy / HřištěNoční pohárová soutěž ZRUŠENO! Púd SHS
27.6.2020 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště TJPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
27.6.2020 So 8:00 OSH Vsetín / Stadion Valašské MeziříčíOkresní kolo PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
28.6.2020 Ne 9:00 Kunovice / SportovištěSoutěž MH OL MH PL Pl
3.7.2020 21:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice TisňavyŽelezný hasič V.Karlovic TFA TFA TFA
3.7.2020 21:30 Choryně / Neuvedeno Noční pohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
3.7.2020 16:00 Velké KArlotice Tisňavy / Hasičská zbrojnice Dětské TFA MH TFA Vl
4.7.2020 So 13:00 Liptál / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd Vl
4.7.2020 So 21:30 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojnice TisňavyO Valašský širák M,Ž,V Púd SHS
4.7.2020 So 9:00 Jablůnka / Hřiště TJPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
5.7.2020 Ne 13:00 Horní Bečva / Hasičská zbrojnice Pohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
5.7.2020 Ne 11:00 Seninka / Sportovní areálPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
5.7.2020 Ne 13:00 Študov / HřištěPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
10.7.2020 22:00 Němetice / VýletištěNoční pohárová soutěž M,Ž Púd SHS
11.7.2020 So 21:30 Horní Lideč / Sportovní areálPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
11.7.2020 So 13:00 Kateřinice / Areál BřezinyPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
11.7.2020 So 9:00 Veselá / Sportovní areál VeseláSoutěž MH OL MH PL Pl
11.7.2020 So 14:00 Veselá / Sportovní areál VeseláPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
11.7.2020 So 14:00 Velká Lhota / Hřiště Velká LhotaO pohár starosty SDH ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
12.7.2020 Ne 9:00 Prlov / Sportovní areálSoutěž MH MH PL Pl
12.7.2020 Ne 14:00 Prlov / Sportovní areálPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
Zodpovídá: Juráň MarekPropozice:
Telefon: 733798100Výsledkové listiny:    
17.7.2020 21:00 Vidče / Hasičská zbrojniceNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
18.7.2020 So 15:00 Růžďka / Hřiště TJPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V --- Vl
19.7.2020 Ne 13:00 Leskovec / Sportovní areálPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
25.7.2020 So 13:00 Francova Lhota / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
25.7.2020 So 14:00 Zašová / Hasičská zbrojniceSoutěž koňských stříkaček V --- Vl
25.7.2020 So 8:00 OSH Kroměříž / není uvedenoKrajské kolo v PS ZRUŠENO!M,Ž PS SHS
26.7.2020 Ne 13:00 Lužná / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
1.8.2020 So 9:00 Semetín / HřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
1.8.2020 So 14:00 Semetín / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
1.8.2020 So 14:00 Krhová / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
1.8.2020 So 9:00 Horní Lideč / Sportovní areálTFA ZRUŠENO!TFA TFA TFA
1.8.2020 So 14:00 Valašské Příkazy / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
2.8.2020 Ne 9:00 Hovězí / Hřiště TJSoutěž MH OL MH PL Pl
2.8.2020 Ne 13:00 Lidečko / Areál skalPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
7.8.2020 21:00 Bystřička / Sportovní areálNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
8.8.2020 So 9:00 Růžďka / Hřiště TJSoutěž MH OL MH PL Pl
8.8.2020 So 10:00 Mikulůvka / HřištěPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
8.8.2020 So 9:00 Veselá / Sportovní areál VeseláTFA MH ZRUŠENO!MH TFA Vl
9.8.2020 Ne 8:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Soutěž MH ZRUŠENO!MH PL Pl
9.8.2020 Ne 10:00 Dolní Bečva / Sportovní areálPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
9.8.2020 Ne 9:00 Valašská Polanka / Areál TJSoutěž MH OL MH PL Pl
9.8.2020 Ne 14:00 Valašská Polanka / Areál TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
15.8.2020 So 14:00 Tylovice / Městský park Rožnov p. RadhoštěmPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
15.8.2020 So 9:00 Oznice / HřištěOznické "60" MH PL Pl
15.8.2020 So 8:00 Halenkov / HřištěTFA ZRUŠENO!TFA TFA TFA
22.8.2020 So 13:00 Hrachovec / Sportovní areál HrachovecPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd
22.8.2020 So 9:00 Horní Bečva / Hřiště TJSoutěž MH OL - O pohár starosty okrsku č.3 MH PL Pl
22.8.2020 So 10:00 Sklárny Karolínka / Údolí RaťkaRaťkovská grapa M,Ž,V Púd SHS
23.8.2020 Ne 9:00 Janová / Hřiště TJJanovské "60" MH Šm Pl
23.8.2020 Ne 14:00 Valašská Senice / HřištěPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
29.8.2020 So 9:00 Hutisko Solanec / Víceúčelové hřiště ZŠHutiské "60" MH Šm Pl
29.8.2020 So 9:00 Choryně / Hřiště TJSoutěž veteránů V Púd Vl
29.8.2020 So 10:00 Střítež nad Bečvou / HřištěPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
30.8.2020 Ne 10:00 Lešná / Hřiště TJPohárová soutěž M,Ž,V Púd VHL
5.9.2020 So 9:00 Huslenky / HřištěTFA MH ZRUŠENO!MH TFA Vl
6.9.2020 Ne 14:00 Lidečko / Lidečko Čertovy skályO pohár veteránů V Púd Vl
13.9.2020 Ne 14:00 Lužná / HřištěSoutěž veteránů V Púd Vl
18.9.2020 20:00 Dolní Bečva / Sportovní areálNoční O pohár starosty SDH M,Ž,V Púd SHS
19.9.2020 So 8:00 OSH Uherské Hradiště / neuvedenoSoutěž O pohár ředitele HZS ZK ZRUŠENO!MH PL Pl
19.9.2020 So 14:00 Prlov / HřištěSoutěž veteránů V Púd Vl
20.9.2020 Ne 14:00 Pozděchov / Areál SDHSoutěž veteránů V Púd Vl
20.9.2020 Ne 8:00 OSH Zlín / neuvedenoSoutěž O zlatý pohár hejtmana ZK ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
26.9.2020 So 8:00 Oznice / HřištěZHV MH MH PL Pl
3.10.2020 So 9:00 Babice / Hasičské cvičištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS

V databázi bylo nalezeno celkem 94 soutěží pro rok 2020