Přehled soutěží v roce 2021

Verze pro tisk (sezóna 2021)
Archiv: 2018 | 2019 | 2020

Termín: Čas: Pořádající SDH / místo konání: Název + detail (po kliknutí) soutěže: Kat: Disc: Prav:
7.3.2021 Ne 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / Sjezdovka RazulaTFA ZRUŠENO!M,Ž TFA Vl
10.4.2021 So 11:00 Vsetín město / Tartan Jasenice Pohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
2.5.2021 Ne 9:00 Jarcová / Hřiště1. kolo Plamen - obvod Vsetín ZRUŠENO!MH PL Pl
2.5.2021 Ne 9:00 Střítež nad Bečvou / Hřiště1. kolo Plamen - obvod Valašské Meziříčí ZRUŠENO!MH PL Pl
15.5.2021 So 9:00 Juřinka / Hřiště Obvodní kolo PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
15.5.2021 So 9:00 Hovězí / Hřiště Obvodní kolo PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
15.5.2021 So 9:00 Babice / Hřiště Obvodní kolo PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
15.5.2021 So 9:00 Hošťálková / Hřiště Obvodní kolo PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
15.5.2021 So 9:00 Růžďka / Hřiště Obvodní kolo PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
15.5.2021 So 9:00 Vigantice / Hřiště Obvodní kolo PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
16.5.2021 Ne 9:00 Horní Lideč / Sportovní areál Obvodní kolo PS ZRUŠENO!M,Ž,V PS SHS
22.5.2021 So 8:00 OSH Vsetín / Letní stadion Valašské Meziříčí Okresní kolo Plamen ZRUŠENO!MH PL Pl
23.5.2021 Ne 8:00 OSH Vsetín / Letní stadion Valašské Meziříčí Okresní kolo dorost ZRUŠENO!D PS SHS
29.5.2021 So 13:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěPohárová soutěž O pohár obce, zrušeno s možným náhradním termínem M,Ž,V Púd SHS
29.5.2021 So 9:00 Bystřička / Hřiště Soutěž MH OL, zrušeno s možným náhradním termínem MH PL Pl
30.5.2021 Ne 14:00 Hovězí / Fotbalové hřištěPohárová soutěž, zrušeno s možným náhradním termínem M,Ž,V Púd SHS
4.6.2021 21:00 Leskovec / Sportovní areál LeskovecNoční pohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
5.6.2021 So 9:00 Hutisko - Solanec / Hřiště TJSoutěž MH OL, zrušeno s možným náhradním termínem MH PL Pl
5.6.2021 So 14:00 Zubří / Klidové centrumSoutěž koňských vahadlových stříkaček ZRUŠENO!M,Ž --- Vl
12.6.2021 So 8:00 OSH Vsetín / Letní stadion Valašské MeziříčíKrajské kolo Plamen ZRUŠENO!MH PL Pl
13.6.2021 Ne 8:00 OSH Vsetín / Letní stadion Valašské MeziříčíKrajské kolo dorost ZRUŠENO!D --- SHS
13.6.2021 Ne 8:00 OSH / Otrokovice Krajské kolo MH a dorostu MH PL Pl
19.6.2021 So 8:00 OSH Vsetín / Letní stadion Valašské MeziříčíOkresní kolo PS ZRUŠENO!M,Ž PS SHS
19.6.2021 So 9:00 SDH Hutisko Solanec / HřištěSoutěž MH OL ZRUŠENO!MH PL Pl
20.6.2021 Ne 9:00 Jarcová / Hřiště Soutěž MH OL ZRUŠENO!MH PL Pl
20.6.2021 Ne 13:00 Pozděchov / HřištěPohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL
25.6.2021 21:00 Lešná / Výletiště Noční pohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
26.6.2021 So 17:00 Lhota u Vsetína / HřištěPohárová soutěž, zrušeno s možným náhradním termínem M,Ž,V Púd SHS
26.6.2021 So 9:00 Kunovice / Cvičiště SDHSoutěž MH OL MH PL Pl
26.6.2021 So 13:00 Valašská Bystřice / Hřiště Pozvánka na soutěž O pohár starosty obce M,Ž,V Púd SHS
27.6.2021 Ne 9:00 Růžďka / Hřiště TJSoutěž MH OL MH PL Pl
2.7.2021 17:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojniceTFA MH MH --- Vl
2.7.2021 21:00 Velké Karlovice Tisňavy / Hasičská zbrojniceTFA M,Ž,V TFA TFA
3.7.2021 So 13:00 Liptál / Hřiště TJPohárová soutěž O pohár starosty obce M,Ž,V Púd SHS
3.7.2021 So 8:30 Stanovnice / Hasičská zbrojniceTFA mladých hasičů MH TFA Vl
3.7.2021 So 9:00 Jablůnka / Fotbalové hřištěPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
3.7.2021 So 16:00 Růžďka / Růždecká grapaSoutěž ZRUŠENO!M,Ž,V --- Vl
4.7.2021 Ne 11:00 Seninka / HřištěPohárová soutěž O pohár starosty SDH ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
4.7.2021 Ne 14:00 Šudlov / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
4.7.2021 Ne 11:00 Velké Karlovice Tisňavy / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
5.7.2021 Po 13:00 Horní Bečva / U hasičské zbrojnice Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
10.7.2021 So 16:00 Horní Lideč / Stadion Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
10.7.2021 So 13:00 Kateřinice / Areál BřezinyPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
10.7.2021 So 9:00 Veselá / Sportovní areál VeseláSoutěž MH OL MH PL Pl
10.7.2021 So 14:00 Veselá / Sportovní areál VeseláPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
11.7.2021 Ne 9:00 Prlov / Areál Soutěž MH MH PL Pl
11.7.2021 Ne 14:00 Prlov / Areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
16.7.2021 21:00 Vidče / Hasičská zbrojniceNoční pohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
17.7.2021 So 14:00 Velká Lhota / Fotbalové hřištěPohárová soutěž VHL ZRUŠENO!M,Ž,V Púd VHL
18.7.2021 Ne 13:00 Leskovec / Sportovní areál LeskovecPohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
24.7.2021 So 8:00 OSH Kroměříž / HřištěKrajské kolo PS M,Ž PS SHS
25.7.2021 Ne 13:00 Lužná / Fotbalové hřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
31.7.2021 So 9:00 Hrachovec / Sportovní areál HrachovecHasičské stovky M,Ž J100 SHS
31.7.2021 So 13:00 Nový Hrozenkov / Fotbalové hřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
31.7.2021 So 14:00 Francova Lhota / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
31.7.2021 So 14:00 Zašová / Hasičská zbrojniceSoutěž koňských vahadlových stříkaček M,Ž --- Vl
31.7.2021 So 14:00 Hrachovec / Sportovní areál Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
1.8.2021 Ne 9:00 Valašská Polanka / Fotbalové hřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
1.8.2021 Ne 14:00 Valašská Polanka / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
1.8.2021 Ne 13:00 Lidečko / Areál Čertovy skályPohárová soutěž O pohár čertových skal M,Ž,V Púd SHS
Zodpovídá: Kulíšek Alois Propozice:
Telefon: 739472334Výsledkové listiny:
6.8.2021 21:00 Bystřička / Hřiště u Lukášů Noční pohárová soutěž ZRUŠENO!M,Ž,V Púd SHS
7.8.2021 So 9:00 Semetín / Fotbalové hřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
7.8.2021 So 14:00 Semetín / Fotbalové hřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
7.8.2021 So 15:00 Krhová / Fotbalové hřištěPohárová soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL
7.8.2021 So 9:00 Horní Lideč / Stadion TFA ZRUŠENO!M,Ž,V TFA TFA
7.8.2021 So 14:00 Valašské Příkazy / HřištěPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
8.8.2021 Ne 8:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Dolní BečvaSoutěž MH ZRUŠENO!MH PL Pl
8.8.2021 Ne 10:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Dolní BečvaPohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
8.8.2021 Ne 9:00 Hovězí / Fotbalové hřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
14.8.2021 So 14:00 Tylovice / Městský park Rožnov p. RadhoštěmPohárová soutěž O pohár starosty města Rožnov p. R. M,Ž,V Púd SHS
14.8.2021 So 9:00 Oznice / HřištěOznické MH J60 Pl
15.8.2021 Ne 13:00 Valašská Senice / Hřiště Soutěž O pohár starosty obce M,Ž,V PS SHS
21.8.2021 So 9:00 Prostřední Bečva / Tréninkové hřištěSoutěž MH OL MH PL Pl
21.8.2021 So 9:00 Halenkov / HřištěTFA Halenkovský parkur M,Ž,V TFA TFA
21.8.2021 So 20:00 Loučka / Sportovní areál Noční pohárová soutěž M,Ž,V Púd PS
22.8.2021 Ne 9:00 Janová / HřištěJanovské MH J60 Pl
27.8.2021 16:00 Střítež nad Bečvou / Hřiště Soutěž MH MH PL Pl
28.8.2021 So 9:00 Hutisko - Solanec / Víceúčelové hřiště ZŠHutiské MH J60 Pl
28.8.2021 So 10:00 Sklárny Karolínka / Údolí RaťkovPohárová soutěž M,Ž,V Púd
28.8.2021 So 9:00 Střítež nad Bečvou / Hřiště Pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
29.8.2021 Ne 10:00 Lešná / Výletiště Soutěž VHL M,Ž,V Púd VHL
29.8.2021 Ne 9:00 Veselá / Sportovní areál VeseláTFA MH MH TFA Vl
5.9.2021 Ne 14:00 Lidečko / HřištěSoutěž veteránů O putovní pohár V Púd Vl
5.9.2021 Ne 9:00 Huslenky / HřištěTFA MH MH TFA Vl
11.9.2021 So 14:00 Prlov / HřištěSoutěž veteránů V Púd Vl
11.9.2021 So 9:00 Velké Karlovice Tisňavy / SukenickáTFA MH MH TFA Vl
11.9.2021 So 13:00 Velké Karlovice Tisňavy / SukenickáTFA M,Ž,V TFA TFA
12.9.2021 Ne 14:00 Lužná / Hřiště TJSoutěž veteránů V Púd Vl
17.9.2021 20:00 Dolní Bečva / Sportovní areál Dolní BečvaNoční pohárová soutěž M,Ž,V Púd SHS
18.9.2021 So 8:00 OSH Uherské Hradiště / BojkoviceSoutěž O pohár ředitele HZS ZK MH --- Pl
19.9.2021 Ne 14:00 Pozděchov / HřištěSoutěž veteránů V Púd Vl
19.9.2021 Ne 8:00 OSH Zlín / neuvedeno Soutěž O pohár hejtmana ZK M,Ž Púd SHS
25.9.2021 So 9:00 Oznice / Hřiště Závod hasičské všestrannosti MH --- Pl

V databázi bylo nalezeno celkem 93 soutěží pro rok 2021